Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Önző és anyagias vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző és anyagias vagyok?

Figyelt kérdés

Én már dolgozom, épp házvétel küszöbén állok. Ezért fogom a pénzt, hisz még felújítani is kell majd. Közben még vannak kiadásaim a speciális étrendű kutyám és az autóm miatt.


Párom még nem dolgozik, de a szülei sem támogatják. Viszont szinte mindig nálam van, és így szinte dupla annyi fogy kajára ha nem több. Közben a szülei a tesója pasiját eltartják, mert ő náluk lakik, hozzám a párom ingazik 200 kmre (ingyen utazik).


Tegnap mondtam neki, hogy ez így nem oké, mert azt sem látom, hogy építené a jövőjét, csak elvan. Ezért pénzt kérjen a szüleitől kajára, hogy legalább havi 20 napon abból éljen, mert így kifutok a pénzemből.


Szerintetek önző dolog volt ez tőlem?


Ui: Ami vagyonom van, azt saját erőből értem el, nem vagyunk gazdagok, anyum lelki támaszon kívül nem tud segíteni.


24/N


2016. jún. 18. 18:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy sem önző, sem anyagias. Együtt élünk a párommal és kb. havi 80ezer megy el kajára még úgy is, hogy főzünk. Szükségünk van a megfelelő minőségű és mennyiségű kajára, és bizony ez még így is 40ezer Ft/fő.

Na azért, hogy a kérdező kvázi kidobja azt a 40ezret az ablakon, amiből eteti a párját.. ráadásul ott is lakik mondhatni. Ez nem "adok enni annak akit szeretek", hanem a kérdező konkrétan eltartja a párját. Már csak az hiányzik, hogy egy kis zsebpénzt adjon a srácnak.


Azt meg teljesen megértem, hogy nem akarja ezek után beajánlani a munkahelyére. Ha 2 hónap után kibsszák, akkor az a kérdezőnek nem túl szerencsés. Elkönyvelik megbízhatatlannak. Beajánlani olyan embert szoktunk, akiről tudjuk, hogy képes megcsinálni a feladatát, jó munkaerő lenne és nem olyat, aki szarik bele mindenbe és eszébe nem jutna, hogy mennyire gáz, hogy a kérdező eltartja.


A fizetése meg teljesen lényegtelen és senkinek semmi köze hozzá. Nem erről szólt a kérdés.

2016. jún. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
hát én le se mertem szólítani a csajokat míg nem volt melóm...most döbbenek rá hogy valakinek egzisztencia nélkül is megy....
2016. jún. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nem. Menjen el dolgozni.. hol van a buszkesege hogy te tartod el?
2016. jún. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el az összes hozzászólást, csak a saját példámmal tudok előjönni: évekig tartottam el az exem, fizettem az ő kajáját is, ruháit, miközben ő alkalmi munkákat vállalt, és folyamatosan csak ígérte, hogy minden jobb lesz, de végül mindig otthagyta az aktuális munkahelyét, mert valami kifogás mindig volt. Én pontosan ugyanazt gondoltam: ha egy gyerek kellene, szülnék egyet, én nem tudtam férfiként tekinteni rá, tisztelni, felnézni rá. Egy idő múlva az ember feladja, mert csak visszahúzzák. Nem vagy se önző, sem anyagias.

Ha nem változik rövid időn belül, ne pazarolj rá több időt.

2016. júl. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!