Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Menyi az esély. Hogy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyi az esély. Hogy ez működni fog?

Figyelt kérdés
több mint 3éve ezelőtt össze jöttem a legjobb barátnömel(fiu-lány barátságbol alakult) ..jártunk másfél évig..szétmentünk,probáltunk külön lenni,időnkét neki is volt más/nekem is..de megszakitani kapcsolatot nem tudtuk...nem birjuk ki,hogy 1hétnél tovább ne lássuk egymást/beszéljuk...ez ment évig kb...most össze jöttünk megint és ugy alakult,hogy kimegyunk külföldre(pontosan velem akar jönni)szóval,együttélnénk és bizonytalan vagyok,hogy müködni fog ez..
2016. júl. 2. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Újramelegítve csak a székelykáposzta jó.
2016. júl. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

köszi, első. azt hittem, csak a töltöttkáposzta.


kérdező, hallgass a megérzéseidre.


tudjátok tisztázni, ami problémás?

van energiád változtatni? ő hajlandónak mutatkozik erőfeszítést tenni?

érdeklődtetek más iránt, aztán nem jött össze, és vissza az alapokhoz?

mi tart benneteket össze? egy bármilyen rossz kapcsolat után is hiányzik a másik először, úgy vettem észre. kivéve ha unalmassá vált a dolog. ilyenkor jobb átvészelni az átmeneti időszakot.

bántottátok egymást, vagy megmaradt a tisztelet?

vonzódtok még egymáshoz?

2016. júl. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
őő az ok amiért szétmentunk akko..az hogy megcsalt(smarolt mással) kb tisztáztuk meg van egymás iránt tiszteletunk is ..öszinténen nem csinálunk semmit,mert megy..vannak kisebb viták,de 5perc és mintha semmi se lett volna,elnézést kérünk egymástól..stb..a kapcsoltaink azé nem müködtek,mert mert vagy megcsaltuk (akkori párunkat)egymással..ami össze tart minket az,h olyan felszabadultak vagyunk egymás mellet,h magunk lehetunk,ugyan olyan vagyok én mint ő meg forditva..
2016. júl. 2. 14:12
 4/5 anonim ***** válasza:

23%

A bizonytalanságod teljesen jogos, de ha szeretitek egymást, akkor érdemes megpróbálni.

2016. júl. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ebből azt látom, kelletek egymásnak, csak valamit rosszul, ügyetlenül, nem őszintén csináltok.

Garancia meg semmire sincs.

2016. júl. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!