Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nektek is volt már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is volt már olyan párkapcsolatotok, hogy a párotok a nap 24 órájában veletek akar lenni és nektek ez már sok volt? Ráadásul még munkahelyen is egy helyen dolgozunk.

Figyelt kérdés
Az én barátom olyan , hogy szó szerint sehová sem mehetek el nélküle és ez engem már megfojt.Pedig már mondtam neki nem is egyszer, hogy szeretek egyedül lenni, meg elmenni néha a barátnőimmel vmerre.De ő erről hallani sem akar mert az előző barátnői is így csalták meg vagy leléptek mellőle.

2016. júl. 25. 15:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

9 és 10 kommentelő!

Már alig vártam, hogy egy unatkozó , ne kezdjen el okoskodni, mert vmi nem úgy lett kiírva, ahogy neki megfelel.

2016. júl. 25. 22:56
 12/17 anonim ***** válasza:

Én alapvetően olyan vagyok, amit valamelyik korábbi hozzászóló szimbiózisként emlegetett (tök boldog vagyok, ha a párom jön velem mindenhova), de ez még nekem is sok lenne. Ha ennyire bizalmatlan az irányodban, az sok jót nem jelent hosszútávon.

Ha egyébként hajlandó vagy elfogadni a kontrollmániáját, akkor lehet esetleg kompromisszumot kialakítani, hogy X időnként bejelentkezel (nálunk ez bevált, nem zaklatjuk egymást, ha külön program van, de önként dobunk egy-egy üzit időnként, hogy mi a helyzet), de ez is csak akkor működhet, ha mindketten el tudjátok fogadni. Egyéb esetben nincs értelme erőltetni a kapcsolatot.

2016. júl. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ugyan én nem vagyok a 9-10es kommentelő, de látom megy a kettős mérce, te is csak arra válaszolsz, amire kényelmes, ami meg fontos lenne, arra nem.


Szóval, miért is vagy együtt egy ilyen emberrel?

2016. júl. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy lett volna eddig olyan komment amire eddig kellett volna válaszolnom.

Igen néha nekem is nagy kérdés hogy miért vagyok vele, hiszen még csak 22 éves vagyok előttem az élet.De hülyén hangzik (és most majd az szűrődik le , hogy én is beteg vagyok), de félek , hogy nem lesz senkim és egyedül maradok.

2016. júl. 26. 18:03
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha 22 évesen ilyen abszurd indok miatt élve eltemeted magad egy ilyen ember mellett, akkor nem tudok mit mondani. Egyébként, lehet, hogy hihetetlenül hangzik, de sokkal, sőt, fényévekkel jobb egyedül lenni, mint egy ilyen kapcsolatban. Valószínűleg sosem volt még jó kapcsolatod, ha ehhez ragaszkodsz, pedig hidd el, megéri várni és igenis megéri válogatni ahelyett, hogy az első szembejövő jelentkező mellett elkötelezd magad.. A legszebb éveid pazarolod valaki olyanra, aki a tulajdonaként kezel. Voltam ilyen kapcsolatban 20 évesen, meg voltam évekig egyedül is, mire jó kapcsolatom lett.. tudom miről beszélek, csak jobb lehet nála!
2016. júl. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hát most őszintén... mire vársz ? Félsz hogy egyedül maradsz ?? Hát én inkább lennék egyedül mint egy olyan pasival aki rám telepszik. Megcsalták az exei? Nem csoda. De... milyen jogon hasonlít téged az exekhez ? Milyen jogon korlátoz téged a szabadságodban ?

Ha halogatod a szakítást csak rosszabb lesz. De te tudod neked mi a jó.

Bár azt sem értem mit háborogsz ha nem tetszik egy komment ? Te tetted fel a kérdést akkor vállald a negatív kritikát is.

Szerintem a válaszolók több mint fele idősebb nálad. Túl egy két rossz kapcsolaton. Nyilvàn tapasztalat útján adnak tanàcsot. Tehát csak nyugi.

Ülj le és gondold át.

Mi a jobb ?

Élni az életed barátok barátnők buli stb és megtalàl a szerelem. Vagy élni valakivel aki elnyom aki uralkodik rajtad ?? Szerintem pakolj és menj. Biztos van hova .

2016. júl. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem, az első jelnél elmennék tőle.


Ha az eszedre hallgadsz, azonnal elhagyod! Tudod mi lesz ebből? Hogy nem mehetsz dolgozni, sem sehová, szülnöd kell sorban a gyerekeket és megver, ha ellenkezel vele.


Tényleg ezt akarod? Mert jó, de akkor nem kell hisztizni.

2016. júl. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!