Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátom és én egyidősek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom és én egyidősek vagyunk. Ezt mondta: "Nézd, ha ide jön egy bombázó, aki nem az anyám lehetne, akkor egy pillanat alatt rúglak ki, Kicsim. Ha viszont itt lennél, akkor kitartanék melletted, ha bele döglenék is. Ugye összeköltözzek vele?

Figyelt kérdés

2016. aug. 8. 15:02
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Ugyan már egy pasi sem ennyire bunkó "igaziból" azért mondta azt hogy biztos összeköltözz vele és együtt lehessetek. :D
2016. aug. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

Ó, én itt mentem volna el, hogy jó keresgélést, te farok. Kéne a halálnak egy ilyen tirpák, aki elvárásokhoz köti, hogy hűséges marad-e? hozzád, vagy félremegy.


De te tudod, ha neked megfelel, hogy pincsizz x ideig - akár egész életedben -, hajrá, maradj csak vele.

2016. aug. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

""Nézd, ha ide jön egy bombázó, aki nem az anyám lehetne, akkor egy pillanat alatt rúglak ki, Kicsim."


Ez elég egyértelmű.

A többi meg szóvirág.

2016. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
91%
Jaaaaj, szegény pasi, micsoda áldozat, hogy ha odaköltözöl nem csal meg ha beledöglik se. 😄 Meg sem érdemled.
2016. aug. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
23-as, megmagyaráznád, hogy miért egyértelmű? Neked mit jelent?
2016. aug. 10. 13:14
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti, hogy semmit nem jelentesz neki, ha felbukkan "egy bombázó", akkor mehetsz a p_csába.


Vagy te hogy érted azt a mondatot?

2016. aug. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Még várom a véleményeket.
2016. aug. 11. 18:32
 28/40 anonim ***** válasza:
21%

Ez a kérdés nem kamu. És jó, hogy a kérdező kiírta, mert képet kaphatunk, mennyire összetett lehet az élet.


Megvert már ez a férfi? Megalázott? És hogy őszinte, semmit sem jelent neked ?

2016. aug. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
0%
Még valami: szexuálisan ki tud elégíteni, vagy hanyagol?
2016. aug. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

Ez a kérdés nem kamu, az élet produkálta. Azért írtam ki, mert nem érti, hogy ez a mondat mért megalázó. Szerintem az, és azt látom, hogy mások szerint is.

De értékelem, hogy őszinte. Ezért nem akarok odaköltözni. Tudod, ezt a mondatot el tudja mondani őszintén 3 havonta. Másik 3 havonta meg azt, hogy bezárták a kupikat és nem tud odajárni, hogy fiatal lánykákkal legyen kapcsolata.De azt nem tudja elmondani, hogy szeret. Azt hiszem azért, mert nem lenne őszinte.

És igaza volt annak, aki azt írta, hogy csak újabb feltételek jönnének. Odaköltözöm, és pár hónap múlva jönne az igény, hogy akkor megy a lánykákhoz. És ezt nekem el kéne fogadnom?

Én sajnos alkalmatlan vagyok rá.

Kapcsolatunkra pedig rányomja a bélyegét, hogy ő folyamatosan a 20 év körüli lánykákról álmodik, mert nem próbálta.

Nem vert meg, mert nem lakunk együtt.


Azt kérdezed, hogy megalázott-e?

Ez a mondat nem elég megalázó 3 havonta?

Ennél jobban hogy kéne megaláznia?

2016. aug. 12. 09:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!