Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátom és én egyidősek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom és én egyidősek vagyunk. Ezt mondta: "Nézd, ha ide jön egy bombázó, aki nem az anyám lehetne, akkor egy pillanat alatt rúglak ki, Kicsim. Ha viszont itt lennél, akkor kitartanék melletted, ha bele döglenék is. Ugye összeköltözzek vele?

Figyelt kérdés

2016. aug. 8. 15:02
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez megnyugtató, ah szomorú is. Azt hittem, és szerintem sokan, hogy annyira naiv vagy, hogy ezt neked meggyőző valamiről is.

Egy ócska senkiházi az az ember.

2016. aug. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Megmutattam a barátomnak a válaszokat. Fel van háborodva, és nem tudom elmagyarázni,nem érti, hogy ez a mondat miért megalázó.
2016. aug. 12. 21:30
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
És még buta is.
2016. aug. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
41%

Én vagyok a kérdésben szereplő " barát " . Sajnos nem élünk együtt a barátnőmmel, csak állandóan próbálom magamhoz csábítani, hogy lakjunk együtt. Nagyon rossz nekem a magány. Nem nagyon akar jönni, mert férjnél van. Íme az érem másik oldala.

Mivel engem is érint a kérdés, gondolom megköszönhetem a kedves válaszokat. :-)))

2016. aug. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

#34, ebből a szövegből én nem csábítást, max zsarolást olvasok ki, meg egy jó adag taplóságot.

Az érem másik oldalát lehet á ismerni, ha ismered az egyik oldalát, nekem nem változtatta meg a véleményemet.

2016. aug. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi sok tapló ír ide, úristen.....

Kérdező ne maradj vele, nem éri meg, ki fog csinálni lelkileg! Nem szabad az ilyeneket eltűrni, jobbat érdemelsz!

2016. aug. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
50%

Hát, az én véleményemet ha nem is változtatta meg (ilyet egyszerűen nem mondunk annak, akit szeretünk...!), azért árnyalta a képet a kedves barát hozzászólása.

Ebből ugyanis az jön le, hogy a nő kvázi hülyíti őt, elvannak, "együtt vannak", de azért a férjét nem hagyná ott érte. Most belegondoltam fordított helyzetben, mármint ha a férfi házas, és a nő a szerető. És x idő huzavona után a szerencsétlen nő benyögi, hogy "Oké drágám, nem kell hozzámköltözni=felvállalni a kapcsolatunkat normális párként, de (mivel mostmár elegem van ebből) ha jön egy jobb, akkor otthagylak érte, mint macskát sz..rni.

Természetesen ha hajlandó vagy véget vetni ennek, és végre tiszta lappal hozzám költözni, akkor kitartok melletted, mert amúgy ezt akarom."

Szerintem - annak ellenére, hogy irtózatos tapló a kérdésben feltett kijelentés -, ha egy kicsit belegondolunk, hogy mit is jelent valójában, már nem biztos, hogy a kérdező párja a világ sz..rja...

Persze azért van itt még baj, pl. ne kelljen már beledögleni a hűségbe, stb. (persze mi nem ismerjük a pasit, az is lehet, hogy ez csak a dolog nyomatékosítása volt nem túl szerencsés megfogalmazásban... de ez már tényleg csak spekuláció.) A lényeg, amit mondani akartam, hogy azért ebben a helyzetben kicsit érdemes a megfogalmazás mögé nézni, és a dolog valódi jelentésén elgondolkodni... (a pasi meg tanulja meg normálisan kifejezni magát, mert ez tényleg nagyon gáz)

2016. aug. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy költözz. Küldd el a francba.
2016. aug. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Én biztos nem költöznék vele össze!
2016. szept. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Kicsig ellentmondâsos a szövege, de azért kirúgnám a fogait
2016. szept. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!