Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális, elfogadható az ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, elfogadható az ha a párod 2 napra eltűnik a haverokkal "kanos" szabadtéri főzőcskére, fürdésre és nem ad magáról életjelet?

Figyelt kérdés
Péntek reggel ment el. Ma délelőtt fog hazajönni. Ez idő alatt egy rohadt telefonhívást nem kaptam, hogy mizu, vagy egy sms-t. Én sem kerestem, mert nem akartam zaklatni, meg ő ment el itthonról. Neki kellene haza telefonálni, arról sem tudok mikor ért oda, minden rendben van-e.
2016. aug. 21. 09:57
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
78%
Ennek pont ez a lényege!
2016. aug. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
79%
Végülis ha előre megbeszéltétek, hogy odalesz egy ilyen bulin, akkor elfogadható. Érdemes megállapodni hogy odaérkezéskor, visszainduláskor jelezzen.
2016. aug. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem az.

Nálam nem probléma az ilyen, már ha megvan a bizalom és jól működik a kapcsolat.

Nálad nyilván nincs, mert a kérdés olvasása közben kirajzolódott előttem egy füstölgő házisárkány képe.

Szerintem kell az embernek a társ nélküli kikapcsolódás a barátokkal. Írhatott volna egy üzenetet, de ez nem a világvége.

Próbálj meg lehiggadni míg hazaér és beszéld meg vele ami aggaszt. Jobb mint magadban fortyogni.

2016. aug. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Megállapodni? Együtt élünk basszus, normális dolognak kellene hogy felhívjuk a másikat ilyenkor.
2016. aug. 21. 10:06
 5/39 A kérdező kommentje:
Ha házisárkány lennék, már az első nap végén kerestem volna én és elkezdtem volna pattogni hogy miért nem tud írni vagy hívni. 2 perc az egész művelet, még annyi se. De nem, békén hagytam, vártam és nagyon rosszul esik hogy így el tud felejteni.
2016. aug. 21. 10:07
 6/39 anonim ***** válasza:
76%

Az en ferjem telefont sem visz

Allaspontja regen sem volt mobil most sem kell o pihenni megy

Allaspontom menjen megerdemli a szabadidot

Ps 25 ev hazassag 4 gyerek

2016. aug. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
65%

Miért nem hagyod békén a barátaival legalább arra a pár napra??? És ezt nőként írom!

Ha a haverjaival van nyílván velük szeretné magát jól érezni és nem az anyucijának beszámolni. Őszintén mi olyan fontos dolgot tudna neked mondani ami nem várhat addig mig haza nem jön?

Nem kéne megfolytani egymást és önző elvárásokat támasztani a másik felé, hogy hivjon fel téged mint egy gyerek az anyját és még háborogsz is ha nem teszi. Hol van a bizalom és az élni hagyás?

2016. aug. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
52%

Nyugodj meg, házisárkány vagy. Lehet, hogy most nem zaklatod, de gondolom szerencsétlen fejét jól le fogod üvölteni, ha hazaér. Meg lehet őt érteni, miért tűnik el 2 napra...

A te értelmezésedben normális, hogy mindennap beszélni kell, de az övében talán nem. De nyilván ellentétes vélemények esetén neked van igazad.

2016. aug. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
49%
Nem értem miért nem tartják a nők tiszteletbe ha a párjuk ár napra kikapcsolódik és nem ők nekik telefonálgat. Ez nem erről szól. Inkább szégyelld magad hogy ennyire csak magadra gondolsz.
2016. aug. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Mi abban a házisárkányság, hogy érdekelne mivan vele? Én fordított esetben, ha 2 napra eltűnnék, írnék neki! Akkor bármit meg lehet csinálni egy kapcsolatban, fogom magam elhúzok és még csak nem is jelentkezek?
2016. aug. 21. 10:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!