Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális, elfogadható az ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, elfogadható az ha a párod 2 napra eltűnik a haverokkal "kanos" szabadtéri főzőcskére, fürdésre és nem ad magáról életjelet?

Figyelt kérdés
Péntek reggel ment el. Ma délelőtt fog hazajönni. Ez idő alatt egy rohadt telefonhívást nem kaptam, hogy mizu, vagy egy sms-t. Én sem kerestem, mert nem akartam zaklatni, meg ő ment el itthonról. Neki kellene haza telefonálni, arról sem tudok mikor ért oda, minden rendben van-e.
2016. aug. 21. 09:57
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
70%

Nem az a sárkányság, hogy érdekel, mi van vele, hanem a hiszti, ha nem úgy történik valami, ahogyan te akarod. Értsd meg, ő nem úgy látja a világot, mint te. Ő nem te. Az emberek nem egyformák.

Ezen kívül nem vagytok összenőve, senki sem halt még bele abba, ha nem csekkolt be az asszonynál, nem kell mindjárt ara gondolni, hogy haldoklik, meghalt, vagy épp egy másik nőn fekszik.

2016. aug. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
52%
Ahogy itt egy kedves válaszoló írta régen még mobil se volt. Hát most ha belegondolok lehet jobb is volt mert már jó prá embernek olyan elvárásai vannak ha valaki elmegy kirándulni, hogy "írkáljon meg hívjon fel a mobilján". Hol van ilyenkor az hogy te tiszteletbe tartod a pár napos szabadságát a barátaival? Nem kötelessége még a mobilját se elővenni, mert lehet a barátai tiszteletlenségnek tartaná ha félrevonulgatna. Ez tiszteletlenség és nem erről szól egy ilyen hétvége. Az meg egy kamu, hogy azt akartad tudni hogy hol van. Na ja féltékenykedsz, meg kontrolálnád vagy épp unatkoztál magadba. Ha van egy kis eszed nem ordítod le ezért mert nagyon kiábrandító lennél ha megakarasz folytani valakit és az orránál vezetni.
2016. aug. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
57%
minden rendben van, nyugi. Ezért ne legyél rá mérges
2016. aug. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
74%
Csak, hogy legyen itt ellenvélemény is én egyet értek a kérdezővel. Az én párom is ilyen és nagyon nehéz volt ezt elengedni. Nyilván sem én, sem a kérdező bem azt várjuk el, hogy 0-24-ben írkáljon sms-eket, vagy óránként felhívjon. Az oké, hogy kikapcsolódni megy és a haverjaival van. Én is azt vallom élvezze ki a kanbulit, hogy most van egy kis nyugta, de egy sms azért, hogy ne aggódj még élek belefér. Én nem hosszas cseverészésre vágyom, gondolom a kérdező sem, csak tudni, hogy rendben van.
2016. aug. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Pontosan! Nem akarom hogy egész nap nekem írogasson, egy nap elég lett volna 1(!) sms, vagy egy hívás! Hosszú a nap, ennyi időt igazán megérdemelnék úgy érzem és fáj hogy erre sem képes.
2016. aug. 21. 10:50
 16/39 anonim ***** válasza:
55%

Te meghaltal volna 20 evvel ezelott tuti.

Meg vezetekes telefon sem volt mindenkinek.

Nem izgultunk akkor sem


Majd jon baj van hiv.

2016. aug. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy te írnál neki fordított esetben, de te nem Ő vagy. Érted? Neked is szervezned kellett volna 2 napra valami elfoglaltságot. Nem tartalak sárkánynak, talán kicsit önző vagy, esetleg érzékenyebb típus. De ez ne fájjon. Két külön ember vagytok. Igaz, hogy egy pár, de két külön álló emberi lény. Ki így cselekszik, ki úgy. Ha hazaért, fogadd szeretettel.
2016. aug. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
54%

Én egyetértek veled. Szerencsére a párom hasonlóan gondolkodik, ha én eltűnök, ő is szeret hallani rólam egy-két szót, hogy most minden rendben van, élek, odaértem, indulunk vissza, ilyenek. Ha ő tűnik el, szerencsére magától ír ilyesmit, ad életjelet, ez szerintem nem házisárkányság, hogy zavar. Mondjuk én rosszabb lennék, mert én az első nap végére írnék neki, hogy hahó, élsz-e még? Ha meg nem válaszol, akkor addig hívogatnám, amíg életjelet nem ad. Szerintem ez nem ráakaszkodás, csak basszus, ha együtt él az emberrel valaki, normális, hogy aggódik és szeretne hallani a párja felől. Nehogy már két szó megerőltető legyen, ha országon belül vannak, akkor még kb fizetni se kell érte, ott a mobilnet, ír egy üzenetet facebookon és el van intézve. Megoldja, amíg ül a wc-n, és még szabadideje is marad bőven. Nem órákon keresztüli cseverészésről van szó, ez szerintem bőven elvárható.


Szerintem kérdező, mikor hazaér, ezt beszéljétek meg, hogy a jövőben ne legyen így. Legalább azt, hogy odaértek jelezze, hogy ne aggódj miatta.

2016. aug. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
59%

Átkozott mobilok... vagy állandoán rajta lóg mindenki, vagy az embert rákényszerítik az elvárásaikkal és arra használják lehessen vele kontrollálni valakit.

Ez kirándulás a naturba, sajat magadnak hazudsz amivel azt allitod aggódtál érte.

unatkoztal és szarul esik nem veled foglalkozott. Napnál is világosabb. Persze látom pár házisárkány melléd állt akik papucsot csináltak a pasijukból.

Nekem anyukam tiszteletbe tartotta apukamat ilyen teren 30 éve boldog házasok, és én is ilyen vagyok. Élni és élni hagyni. Akár a férjem akár a gyerekem ha lesz. Nem lógok rajta, nem folytom meg és terrorizalom mert minden ember különállo lény különálló döntésekkel és ha ő abba a 2 napba nem erezte szükségesnek hogy felhívjon az nem azt jelenti nem szeret. Valoszinű neki tartalmas volt az ott töltött ideje és észre se vette hogy elrepült az idő mivel nem unatkozott ellenben veled.

2016. aug. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
50%
Én már értem miért menekült el a csávó 2 napra :D
2016. aug. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!