Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen ruhában van otthon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

One of a Kind kérdése:

Milyen ruhában van otthon a barátnőd/feleséged?

Figyelt kérdés

És tetszik-e ez így neked vagy valami másnak örülnél? Sminkel egy otthon ülős napon? Kíváncsi vagyok. :)


23N


2016. szept. 16. 15:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
5%

En imadom ha egy lany harisnyaban van es kisse sminkelve.

40/F

2016. szept. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%

Nekem mindegy. A lényeg, hogy kényelmes legyen neki. Ha ez egy melegítő, akkor az. Nyári napokon egy bugyi+top tökéletesen megfelel.

Szerencsére egyik barátnőm sem volt az az agyonsminkelős, így amikor otthon voltunk, nem is kentek fel semmit, de nem is igényeltem. 26/f

2016. szept. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
62%
1-es, 40 évesen a lányokra gerjedsz? Pedofil riadó
2016. szept. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
48%
Mi, ahogy hazaérünk, ruha le, irány a zuhany és ennyi is marad az öltözet mindkettőnknél.
2016. szept. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%

Az enyem altalaban yoga nadragban mert yogazik, neha otthoni short valami koldokig ero poloval....imadom, hogy ilyen. Egyebkent ha otthon van egesz nap akkor nem sminkel, de mindig van rajta parfum.


Semmit nem valtoztatnek, szexi itthon is es az utcan is.

2016. szept. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
66%

Tök mindegy miben van, edz és annyira imádom az alakját! Minden szuperül áll rajta. de amúgy általában rövidgatya és pántos felső, vagy az én pólóm.

Tetszik hát, semmit nem változtatnék, mert mindig eszméletlen.

2016. szept. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
38%

3! Mondat ertelmezes!!!!

Baratnod/feleseged ezen van a hangsuly!

40 evesen mar lehet felesegem!

Igaz Te kis tizeneves...

2016. szept. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
18%
A felesegemet meg mindegy hogy lanynak vagy nonek hivom..
2016. szept. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
52%
Azért egy 25 fölötti nőre nem mondjuk, hogy lány...
2016. szept. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%
"Éva kosztümben". Na jó, viccen kívül, azt szeretem, ha természetes otthon is és máshol is a nő. Leginkább jó időben valami lenge kis rövidnaci vagy szoknya és ujjatlan top melltartó nélkül lehetőleg vagy póló. Hűvösebb időben meg tök szexik a nők, amikor melegítőben vannak otthon, esetleg felvesznek egy otthoniasabb inget az én férfi ingjeim közül vagy pulcsimat/pulcsiját. Ha még kócos is emellé, akkor az aztán felállítja a fütyit. :)
2016. szept. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!