Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátnőm minél kedvesebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm minél kedvesebb, cukibb, aranyosabb, együttműködőbb, stb, annál jobban azt érzem, hogy eltávolodok tőle és nyomaszt, pedig fordítva lenne logikus. Miért van ez, és mit csináljak?

Figyelt kérdés

2016. nov. 21. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor a szemed láttára egyedfejlődik kislánnyá, és ez neked nem izgi, az azt jelenti, hogy nem vagy aberrált. Beszéljétek meg miért csinálja.
2016. nov. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyira cuki tudok olykor lenni, hogy mellettem asztronautának mennél. :D
2016. nov. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem őt akarod. Szakíts vele, hogy legyen lehetősége olyan embert találni, aki pont a cuki, aranyos, kedves nőket szereti. Te pedig keress magadnak olyat, aki képes arra, hogy húzza az agyad.
2016. nov. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rég együtt vagyunk, több, mint 7 éve. Ezt nemrég kezdte el. Kicsit szar időszakunk volt, szinte szakítottunk, de végül egymás mellett döntöttünk, és próbál szerintem most úgymond visszahódítani, vagy mi, de inkább hátramenetbe kapcsol engem ezzel, hogy túltolja.
2016. nov. 21. 19:55
 5/7 A kérdező kommentje:
Szeretem a cuki lányokat, sőt. De lehet, hogy csak gesztusokat akar átvenni akaratlanul azoktól a lányoktól, akikre féltékeny. :D
2016. nov. 21. 19:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Már nem szereted. Ne rabold az idejét, mert az aljasság. Meg kellene neki mondanod. 7 év járogatás, avagy együttélés (nem tudom hogy álltok ilyen téren), még nem indok arra, hogy boldogtalanságban éljetek.
2016. nov. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hogyan bizonyosodhatnék meg arról, hogy ez tényleg így van?
2016. nov. 25. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!