Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lehet ebből igazán komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből igazán komoly kapcsolat, vagy "túl korán" jöttem az életébe? Egyetem kezdete óta együtt vagyunk, lassan végzünk, de az összeköltözés kérdéses? 24. l, ő pedig 23. f

Figyelt kérdés

Nem vagyok biztos a kapcsolatunk jövőjében, hogy egyetem után érdemes lenne megpróbálni az összeköltözést... kezdem az elejéről:

Párom 18 éves volt amikor összejöttünk, második nagy szerelme vagyok, viszont korábban nem volt "úgy" együtt senkivel.(ez lehet később kiütközik)

Én 20éves voltam ekkor, de már nem az első volt nekem...

Az egyetem alatt nem költöztünk össze, úgy gondoltuk mindketten, hogy ennek nem ilyenkor van itt az ideje, hanem ha saját keresetünkből fenn tudjuk magunkat tartani.

A kapcsolatunkat nagyon jónak tartjuk mindketten, majd 4 év után is ugyanúgy szeretjük egymást és ugyanúgy figyelünk egymásra.

Lassan végzünk az iskolával, egy vidéki egyetemen tanulunk. Beszéltünk az összeköltözésről, abba a városba szeretnénk költözni, ahol ő is lakik a családjával, viszont úgy érzem, neki még tapasztalatot kéne szereznie más lányokkal, és talán túl korán léptem be az életébe.

Emiatt kicsit tartok az egész közös jövőnktől, hiszem ő 18 éves volt amikor összejöttünk, és úgy gondolom egy férfi számára igenis fontos, hogy valamilyen szinten élje ki magát, mielőtt komolyabbra fordul a párjával a kapcsolata.

Kíváncsi vagyok, hogy ezt csak én gondolom így, vagy másoknak mi a véleménye. köszi előre is a válaszokat!



2016. dec. 3. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem így gondolom. Hogyha én a te helyedben lennék és szeretném a barátomat akkor nem engedném el amiatt amit te leírtál.
2016. dec. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeret téged, és össze akar veled költözni akkor mi a gond?

Rengeteg férfit ismerek, volt osztálytársaim nagyon sok ilyen, akiknek sose tudtam, hogy lenne barátnőjük, de egyszer lett és azóta is boldogan együtt élnek.

Gyakoribb, mint hinnéd, hogy egy férfinek vagy egy nőnek nincs sok kapcsolata, mielőtt valakivel összeköltözik és tartós kapcsolata lesz.

Ha jó a kapcsolatotok, nem fog más után vágyakozni és sok férfi akinek volt sok barátnője, de nem működik a kapcsolata mégis más után megy.

Ez csak tőletek függ, hogy jöttök ki egymással, és az összeköltözéssel még jobban megismerhetitek egymást, elmélyülhet a kapcsolat úgyhogy azt javaslom vágjatok bele.

2016. dec. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ez a kiélős duma hülyeség. akinek szüksége van rá, az egész életében ki akarja magát élni.

Aki meg hosszú távú kapcsolatot igényli, annak sosem lesz baj, hogy nem ment át a fél városon :) És ha még boldog is a jelenlegi kapcsolatában, akkor nem fog félremenni kíváncsiságból, és nem is fogja megbánni sosem, hogy veled van :)

2016. dec. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne te add a szájába mit mondjon, vagy érezzen. Ha ő ezt nem látja problémának, akkor jó nagy baromság lenne emiatt eldobni őt magadtól!
2016. dec. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már megint. Nincs probléma szóval gyorsan a csaj kreál valami szarságot. :D

Most már értem miért menekül a legtöbb srác a párkapcsolatból.


23/L


btw: 8 éve boldog párkapcsolat részese vagyok

2016. dec. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak totál igaza van.
2016. dec. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!