Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti meg szoktátok lesni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meg szoktátok lesni a párotokat WC-zés közben?

Figyelt kérdés

2017. jan. 12. 11:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
34%

Múltkor akkorát rottyantott, hogy még a csukott ajtón keresztül is hallatszódott ahogy szétkenődik a wc csészén.

24 éves nő volt.

Én meg 25 F, én is szoktam nagyot, de ez nem volt semmi.

Egy ideig tisztes távolból kerülgettem csak az asszonyt.

2017. jan. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Szoktuk, sőt az ágyban is sokszor csinálunk olyat, hogy egymás szájába pisilünk, kakálunk.


én 21/N párom 25

2017. jan. 13. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

De most komolyan... Mi olyat láthatok a páromat meglesve, amit amúgy nem láthatnék tőle bármikor máskor?


Ez valami bugyuta leselkedős fétis lehet kérdező. Leskelődésből a másik nem képviselője iránt az emberek többsége kisiskolás korára kinő. Addigra ugyanis már kialakul az éntudata, és tud uralkodni a kíváncsiságán. Csak azt izgatja az ha leselkedhet egy másik - legfőképp egy számára minden nap látott - ember iránt, aki erre gerjed. Ez pedig nem feltétlen normális már egy 30+ embertől.

2017. jan. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Lesni nem, de mivel fürdőnk wcnk egy helyiség, megesett már hogy szex után én zuhanyoztam ő meg pisilt, de nem húzta le lehajtotta (ugye annak az oka hogy a hidegviz elmegy) alapjában véve izgató ha egy jó szép nő(borotvált) előttem pisil...a bozontos undi.
2017. jan. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
12-es, remélem gyereketek nem lesz, azt majd felülről kell tölteni gondoltam szólok...
2017. jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

11:

Erre mondta egy volt kollégám, hogy más ha egy nő kikészíti magát a randevúra és más, ha otthon lehúzza WC-t.

2017. jan. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

12-es vok.


Nyugi poénkodtam csak.

2017. jan. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Pontosan mi újat tudhatnék meg, illetve amit megtudhatok, az mitől számítana érdekesnek (szellemi színvonalát tekintve) ?
2017. jan. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
17-es mertem remélni!! -12 -es vagyok, 69-ben épp..-
2017. jan. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
11, miért a 24 éves nőknek tilos a bélműködés? Annyira gáz, hogy egy nő nem pukizhat, nem kakálhat büdöset, mert az fúj... basszus, emberi lények vagyunk ugyanúgy, néha jön egy szélgörcs vagy egy olyan fajta kaki nekünk is ami trottyan. Borzasztó, ugye? És te ezért undorodsz tőlünk?
2017. febr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!