Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lépjek tovább vagy adjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépjek tovább vagy adjak időt? Tanácsra lenne szükségem.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Hosszúra sikerült, előre is bocsi.

Párommal 2 éve vagyunk együtt. Már van egy közös kisfiunk is (5 hónapos). Pár hónapja nem mennek köztünk olyan jól a dolgok. Állandóan veszekszünk, az együttlétek 2 hetente ha vannak, nem néz rám már úgy mint régen, nem kíván engem. Félek megcsal/ csalt engem, bár állítja hogy nem. Rajta kaptam hogy hazudott nekem 2szer is már. Most nem tudom hogy menjek el a fiammal vagy próbáljam ezt rendbe hozni?! Sokszor feladnám már, mert nem érzem nőnek magam mellette. Az a baj hogy most nincs lelki erőm, hogy elmenjek. Tanácsra lenne szükségem.



2017. febr. 7. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt próbáljátok meg rendbe hozni. Nálunk a feleségemmel is voltak hasonló gondok (2 picink van). Én se vonzódtam hozzá, nem érezte magát nőnek. Fel is ajánlotta, hogy költözzek el, bár szerintem nem gondolta komolyan. De azóta próbálok hatni az önértékelésére és most jobban is érzi magát. Mondjuk együttlétek nálunk is ritkán vannak, mert eléggé lefárasztanak minket a kölykök. 37F
2017. febr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Talan eloszor le kene ulni vele megbeszelni a dolgokat, h nem eppen megy jo iranyba a kapcsolatotok es ha ezen nem valtoztattok, akkor elobb-utobb vege lesz. Ha ki is lepsz a kapcsolatbol, csak akkor fogsz tudni tovabblepni, ha ugy erzed, h Te mindent megtettel ezert a kapcsolatert. Ezert probalj beszelni vele es adj idot. Ha nem megy, akkor tenyleg nem kell eroltetni.
2017. febr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Adj időt. Ne neki, magadnak.

Gondolom most otthon vagy a pici babával. Sajnos ez az időszak kissé megviseli az anyukákat, a párkapcsolatot. Az ember nagyon jól el tud gondolkodni mindenen.

Sajnos sokan pont ebben az időszakban válnak el, mert ilyenkor más a rálátása az embernek a kapcsolatára.

Természetesen meg kell mindent beszélni, és ha lehet próbálj meg baba nélküli programot szervezni. menjetek el vacsorázni kettesben, romantikázzatok. Esetleg, ha vannak barátnőid azokkal is el lehetne menni kicsit teázgatni,vagy bármi A lényeg, hogy kicsit szakadj ki a hétköznapokból. Öltözz fel csinosan, szép frizura, stb és próbáld meg újra megdobogtatni a férjed szívét.

Ha nem megy, mert esetleg más is van a dologban, akkor lehet, hogy vége lesz, de adni kell esélyt már a picurka miatt is!

2017. febr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy úgymond "régi módi" a párom. Míg nem volt a pici, akkor se mentünk el "romantikázni". A barátaimmal is csak miatta szakítottam meg a kapcsolatot. Próbálkoztam már "mindennel"- kiöltöztem, smink, haj minden..de rám se nézett. Ha este is felveszek egy " kihívó ruhát, azt mondja hogy ő fáradt vagy fáj a feje vagy valami más baja van.
2017. febr. 7. 12:35
 5/9 A kérdező kommentje:
Tegnap tesómékhoz átmentünk és olyan nőket néz akiken alig van valami és ezt szóvá is tettem mikor haza mentünk, erre azt monta hogy nem kell neki tetszenem, mármint beismerte hogy nemis vonzódik már hozzám.
2017. febr. 7. 12:37
 6/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Akkor nem marad más mint a nagyon komoly beszélgetés.

Ülj le vele mond el neki, hogy mi zavaró a kapcsolatotokban, illetve hallgasd meg őt is, és közösen próbáljatok változtatni. Nyugodtan hivatkozhatsz a babára,hogy vele együtt szeretnéd felnevelni, ezért is fontos beszélni.

Ha nem érti mi a probléma, vagy nem akar változni akkor lépned kell, mert nem vesztegetheted el az éveidet egy boldogtalan kapcsolatban:)

2017. febr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Ugy érzem nagy beszélgetések elé nézek, csak félek megint kibúvót keres megint ezalól, mert szerettem volna már erről beszélni, de erre azt mondja nem akar veszekedni. Félek, hogy csak a kisfiunk miatt marad velem.
2017. febr. 7. 12:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de mikor tunt jo otletnek ennek a hapeknak gyereket is szulni meg, amikor mar a kapcsolat elejen ott villog a veszjelzo (az, hogy nem romantikazik, szarik rad es hogy miatta meg kellett szakitanod a barataiddal a kapcsolatot, annak nagyon nincs koze a "regimodi" fogalmahoz!)? Legalabb most ne legyel ostoba, es vedd eszre a teged korbevevo jeleket, ha mar elsore nem sikerult.
2017. febr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor vezesd be, azzal hogy vagy megbeszelitek vagy fel is ut le is ut. Ha nem hajlando beszelgetni veled de te szenvedsz meg o is kerdezd meg ez jo e. Akar e igy elni... mert te nem...
2017. febr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!