Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek hány év együttjárá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány év együttjárás után fura, hogy nem költözik még össze egy pár?

Figyelt kérdés
2017. febr. 12. 17:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem biztos hogy valaha is fura lesz. Vannak akik pl nem alszanak együtt, mert külön sokkal pihentetőbb nekik, szóval külön hálószobát használnak. Szerintem mindenki úgy éli az èletét ahogy akarja, míg ezzel nem korlátozza mások jogait.
2017. febr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csak az évek számítanak, hanem a körülmények is. Mi például együtt voltunk 4 évig az előző párommal, de tiniként jöttünk össze, egyetemre mentünk utána, gyakorlatilag csak az ösztöndíjunk volt a jövedelmünk, így mindketten a szüleinkkel laktunk még. Fel sem merült az összeköltözés, hiszen kizárólag ingyenélve tudtunk volna a másik szüleinek a nyakára menni, ezt meg nyilván nem akartuk. De ha mindkét fél dolgozik, rendszeres jövedelme van és mindkettejüknek van igénye az elköteleződésre, akkor nagyon furcsa, ha éveken keresztül nem költöznek össze.
2017. febr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok mindentől függ. Pl összejönnek 14 évesen. Nem biztos, hogy 18 évesen össze kellene költözniük csak mert 4 éve együtt vannak. Ahogy pl érett felnőttek esetén, biztos háttérrel és komoly érzelmekkel egyáltalán nem korai pár hónap után össszeköltözni szerintem.
2017. febr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%

ha pl mind függetlenek, és lenne rá lehetőségük, 2-3 hónap után simán össze lehetne költözni.

26/F

2017. febr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Felnőttek esetében gondoltam. Mindkettőnek van biztos állása.
2017. febr. 12. 17:46
 6/14 anonim ***** válasza:

akkor meg főleg érvényes a válaszom!

26/F

2017. febr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17%

Ha még nem dolgozik mindkét fél(az egyik tanul),akkor nem fura több év után is.

Viszont felnőtt,dolgozó embereknél igenis az a normális,hogy összeköltöznek idővel. Nekem pl 1-2 év után fura ,hogyha még nem élnek együtt. De van olyan ismerősöm,aki 7 évig volt a párjával és mégsem költöztek össze sosem..Az ilyennek nincs jövője szerintem, mondjuk már nincsenek is együtt.

2017. febr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Felnőtt, dolgozó kapcsolatban 1 év alatt szinte biztosan nem költöznék össze senkivel, utána ízlés szerint.
2017. febr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%

Mivel a körülményeim adottak, így nekem pár hónap után már furcsa lenne.

30/f

2017. febr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
26 éves vagyok, 1 évnél tovább semmiképp sem húznám az összeköltözést, ha a lehetőségek adottak, de szívem szerint igazából 4-6 hónap után simán bevállalnám.
2017. febr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!