Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek hány év együttjárá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány év együttjárás után fura, hogy nem költözik még össze egy pár?

Figyelt kérdés
2017. febr. 12. 17:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#5, akkor az egy éve is néznék nagyot!
2017. febr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha mindketten dolgozunk akkor 1 évet várnék max. Ennyi idő alatt el lehet dönteni mit akarok a másiktól, meg is ismerem és jobb mielőbb megtudni hogy működik-e az együttélés vagy csak időpocsékolás.


Tinikorban, egészen fiatalon kezdődő kapcsolatnál normális ha pár évet kitolódik, hisz nincs miből összeköltözni. Viszont onnantól hogy mindkét fél dolgozik szerintem felesleges várni éveket.

2017. febr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Nekem a párom egy hónap együtt járás után(ráadásul úgy, hogy abban az egy hónapban összesen 5napot töltöttünk együtt) költözött le hozzánk. Azóta több, mint fél éve együtt vagyunk,anyum elköltözött a faszijához, a ház az én nevemen van, szóval most ketten éldegélünk a párommal.

L17, F20

2017. febr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szia. Én érzem, hogy le tudom élni az életem a barátommal, akivel 2 hónapja vagyunk együtt. De neki 5 éves szerződése van vidéken. Oda költöztem abba a városba, külön albi, másik munkahely...de nem hiszem hogy azon a helyen én kihúzom 5 évig. Lehet távkapcsolat lesz és hétvégi ingázás. Sosem voltam még így, mindig azonnal összeköltöztem. Nálunk most vacaloj a körülmények. :(
2018. júl. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!