Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Válaszúthoz állítani a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válaszúthoz állítani a páromat? Hozzám költözik, vagy inkább folytassuk külön utakon?

Figyelt kérdés

Másfél éve együtt vagyunk, ő falun lakik és városon. Többször felajánlottam neki, hogy költözzön hozzám (szülőkkel lakom - ő is) sőt kulcsot is adtam neki. Keveset tudunk találkozni, s mivel nagyon féltékeny típus igy nem megyek, megyünk sehova sem. Ráadásul folyton városra vágyik.. Mi melege vagyunk s falun a melegséget nehezen kezelik. Ha nálam lakna nem lenne miért féltékenynek lennie, s többet is tudnánk találkozni is. Nagyon sokat vitázunk, bizonyos dolgok miatt, de főként mert féltékeny. Ha Hozzám költözne nem lenne vita de ha nem akkor nem akarok vitában boldogtalanul együtt élni. Párom jelenleg nem dolgozik.

Vélemény??



2017. jan. 28. 18:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Heteroszexuális vagyok,de én a párod helyében inkább költöznék hozzád.Nem tanul a párod valami városi egyetemen,ahol már jobban elfogadnák?
2017. jan. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tanulni tanul, de csal távúton, szóval félévente van neki a vizsga.
2017. jan. 28. 18:41
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam meleg témába belefolyni, de úgy érzem, a párod attól fél, hogy kitudódik, hogy veled él együtt, s hogy melegek vagytok. Amíg csak találkozgattok, addig nem kell felvállalnia, nem kell szembenéznie a lesújtó véleményekkel.
2017. jan. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nos, az állandó féltékenység elviselhetetlen, és nem fogja megoldani az összeköltözés sem.


Ráadásul a szüleid nyakára hoznád.


Ha komolyan gondoljátok, béreljetek saját lakást.

Ja, hogy nem dolgozik? Akkor dolgozzon. Így nem lehet közös életet építeni.

2017. jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha távúton tanul, városban el tud menni dolgozni.
2017. jan. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mit mond a párod, miért nem akar hozzád költözni? Mik az ellenérvei?
2017. jan. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem akar teher lenni. (De nekem nem az, csak boldog akarok lenni), továbbá rólam tudják, hogy meleg vagyok, róla nem, pl ezért nem megyünk ki a városba sehova sem. Szerintem nem akar elszakadni a családtól, párom 31 éves.
2017. jan. 28. 20:39
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha 31 évesen, egy hosszú párkapcsolatban sem tudja magát felvállalni, akkor ne várj tőle túl sokat. Elköteleződni feléd soha nem fog.
2017. jan. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"továbbá rólam tudják, hogy meleg vagyok, róla nem"


AKkor itt ez probléma.

Amíg nem vállalja fel ő is, addig soha nem lesz igazi kapcsolatotok. Erről beszélgess vele. Én ugyan hetero nő vagyok, de ha meleg pasi lennék, akkor nem tudnék olyannal kezdeni hosszú távon, aki titkolózik.

2017. jan. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Egyszer már írtam ki kérdést ezzel a egész felvállalással kapcsolatba.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas__..

2017. jan. 28. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!