Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A megszokasban van szeretet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megszokasban van szeretet is? Milyen az mikor már csak megszokás a kapcsolat?

Figyelt kérdés

5 vagy több éves kapcsolatok erdekelnenek hogy milyen az mikor már csak megszokásból vagy valakivel?

És mikor vége akkor rossz hogy már nincs ott akkor is ha nem szereted?


2017. febr. 21. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor vagy valakivel megszokásból, ha már nincsen kedved vele lenni, mégis vele vagy /mármint párkapcsolatban/, de ténylegesen időt már nem töltötök együtt.


Sok kapcsolat az összeköltözsnél itt bukik el. Az összeköltözést már közös időtöltésnek veszik, és nem csinálnak elég közös programot, így végül csak lakótársakká válnak.

2017. febr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megszokás, amikor nem szereted már sehogysem, csak "jobb vele, mint egyedül", de ha jön valaki más, szemrebbenés nélkül elhagyod.


Ezt nevezik kapcsolatfüggőségnek, ami szánalmas, szerintem.


Ha valakivel olyan szinten nincsenek érzelmek, hogy kb. mintha a lakótársad lenne csak, akkor azt ott be kell fejezni, és ki kell lépni belőle, mert csak felelslegesen húzzátok egymás idejét, és addig ha akarnátok sem tudnátok mást keresni.

2017. febr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, persze nehéz azt ondani, hogy itt vége, mert a közös dolgok összetartanak, de egy idő után tényleg csak nyűg vagytok a másiknak, vagy aki előbb beleun, az kitesz, te meg ott állsz, hogy hát, de szeretem, és... NEM szereted, csak kapaszkodnál bele, hog ne legyél egyedül.


Ismerős, az exemmel ezt jártuk be, de szakítás után annyira könnyű volt élni, ismét szabadnak éreztem magam hosszú idő után.

2017. febr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!