Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen a kapcsolatotok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a kapcsolatotok a parotok rokonaival?

Figyelt kérdés

Én kissé zárkózott vagyok még mikor nem ismerek valakit.

Annyit csalódtam már emberekben hogy nem is szívesen nyílok már meg.

A férfinak van már gyereke és volt már élettársa, ezért még nehezebb lesz a beilleszkedés.

De nem nagyon érdekel.

Én se vagyok jóba a sajat rokonaimmal akkor ha ők eleve úgy fognak kezdeni hogy látom rajtuk hogy utálnak akkor nem fogok én se nyitni feléjük.


2017. márc. 17. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ertem, miert utalnanak alapbol. Az en szuleim mindegyik paromat normalisan fogadtak, semmi bajuk nem volt egyikkel sem, anyam igazi alomanyos kb, egy fiatalos, laza, 40-es vallalkozo, belole sosem lesz pl masok eletebe beledirigalo rosszindulatu tipikus anyos :D A parom anyukaja is tok kedves velem mindig, semmi bajom vele.

Ha igy allsz hozza, hogy tuti utalni fognak es akkor en is utalom majd oket es majd meg se szolalok inkabb, akkor megis mi alapjan legyen rolad jo elso benyomasuk?

2017. márc. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Nem is ismered őket, de már előre a rosszat feltételezed.

A saját rokonaiddal sem vagy jóban.

Mit nem tesz a véletlen!

Nem kellene egy alapos önvizsgálatot tartanod?

De hogy a kérdésedre is válaszoljak, nekem nagyon jó a kapcsolatom a férjem rokonaival, de a sajátommal is.

2017. márc. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól megvagyok velük. Elfogadó vagyok és nyitott, így általában ők is így állnak hozzám.
2017. márc. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Általában utálnak, mint a szart, mert "a lányuknak jobb jár".
2017. márc. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem utal az alkoholista es gyogyszerfuggo anyja,mert en antialkoholista es gyogyszermentes eletet elek es komolyan sportolok minden nap. Apja szerencsere halott. Mas rokonat nem ismerem.

N

2017. márc. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne fesd az ördögöt a falra. Az is lehet, hogy kellemesen csalódni fogsz.

Én is elég csöndes típus vagyok, nem sokat beszélek, de ezt mindenki fölfogta, hogy nem azért, mert bajom van, csak ilyen vagyok.

Légy picit nyitottabb. Legalább adj esélyt, hogy kialakuljon a jó viszony. Ha meg nem, hát nem, de megpróbáltad...

2017. márc. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!