Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha még nagyon sokak fejében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még nagyon sokak fejében él ez a nézet, akkor mi szükség a férjre/élettársra?

Figyelt kérdés

Sok helyen még midig hallom, látom, a nő végezze a házimunkát, mert az az ő dolga, meg nevelje, lássa el a gyereket, mert az is az ő dolga, de mellette dolgozzon, mert annyit nem keres a pasas, hogy egyedül eltartsa a családot. (Bár ha keres, sem értenék egyet, hiszen az otthoni műszak sosem ér véget, míg a munkából hazaér az ember, magas keresetnél szellemi munkából ugyebár, és max 5 órakor, és dö... izé, pihen, várja a meleg vacsit meg egyebeket... Arról nem beszélve, hogy esetleg gondol egyet, félrekefél, lelép, akkor miből tartja fenn a másik magát és az esetleges gyerekeket.) De most leginkább arra gondolok, ahol a nő is dolgozik.

Nem általánosítok, nem mindenki gondolkodik így szerencsére, de aki igen, mert van ilyen bőven, ott nem elgondolkodtató, hogy minek akkor a férj? Mi "haszon" van belőle? Milyen pozitívum?



2017. márc. 21. 12:51
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Én sem értem nyugi, hogy miért vannak együtt ilyen pasikkal. Semmivel nem lenne kevesebb gondjuk egyedül, sőt. Szexet meg lehet oldani akkor is valakivel, ha gyerek van akkor is, ahhoz nem kell együtt élni. Mondjuk szerintem egyre kevesebb az ilyen pasi, mint amit leírtál. A mai normális 35-40 körüliek közt sem, max ilyen gettó szerű helyeket. Nyilván az ország két vége közt van eltérés, legalább is szerintem, hogy egy borsodi értékrend is más és pl egy vasmegyei is. A mai srácok, elmennek egyetemre, albérletbe, faluból be városba albérletbe, mert ott van munka, mennek külföldre ösztöndíjjal, vagy melózi egy ideig, megszokják magkuról kell gondoskodni.
2017. márc. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
én meg azt látom, hogy a nő nem akar főzni, nem akar háztartást vezetni, mert hisz ő is ledolgozza azt a napi 8-10 órát, nincs rá ereje. Akkor minek nőt tartani?
2017. márc. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
22 Mondjuk elfelezitek a teendoket 😅
2017. márc. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
22: Ahol mindkét fél dolgozik, ott tán nem felesben kéne?
2017. márc. 21. 17:43
 25/28 anonim ***** válasza:

Megszokás.


Ha valaki nem érzi jól a kapcsolatában, mégis benne van, az bizonyára fél az egyedülléttől.


21/L

2017. márc. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Itt a nő a felelős.

Szerinted én nem ugrálnék örömömben, ha a vőlegényem egész nap sürögne forogna értem és főzne-mosna-takarítana, elém rakná a vacsorát és még el is mosogatna? Persze, hogy igen. Nyilván igyekeznék kompenzálni, de örülnék, mint majom a farkának, ha soha többé házimunka.

Biztos vagyok benne, hogy egy pohár arrébb rakása is terhes lenne (lett mosogatógépünk, most az a nehéz, hogy kipakoljam :D)

A jóba könnyen beleszokik az ember. De az én hibám, ha elkényeztet? Ha mire hazaérek minden kész és ha elővenném a porszívót finnyákolva akkor kiveszi a kezemből?


Meg van az a része, ahol a kedves férfi képes komolyan összeveszni, ha el kell mosnia egy kanalat. Mondjuk itt is a nő a ludas, hogy egyáltalán leáll ilyennel.

Egyik barátnőm (nemvéletlen) exélettársa azt csinálta, hogy el kellett volna msosogatnia, 3 napíg gyűlt, már büdős volt és veszekedni kellett vele, hogy mosogasson el. Persze a barátnőm volt a hisztis és ő volt akihez nem szólt a pasi egész este sértődötten. Na legközelebb inkább megcsinálta.

Hogy miért? Oka volt rá, kellett a pasi ahhoz, hogy elköltözzön a szülőktől (miután szakítottak persze kiderült, hogy nagyon nem volt rá szükség).

Most meg összeházasodott egy olyannal, aki addig nem eszik este amig elé nem rakják az ételt. Persze nem mindegy mit, mert spec étrend a kondi miatt, külön kell neki vacsorát főzni/sütni/csinálni.... a háztartás többi része is hasonló. Én kérdeztem tőle, hogy komolyan ennek akarsz te gyereket szülni?

Hogy miért csinálja? Elképzelésem sincs. Kicsit elképedve szoktam hallgatni. Magamban lehülyézem, szóban sugallom h nem normális.

2017. márc. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van. Erre utaltam amúgy én is pár kommenttel előbb. Hogy az ilyenre van kereslet.

Vagy a nő önként és dalolva csinál totál idiótát magából.

Csak ezeknél nem látom át, mi a kapcsolat haszna...

2017. márc. 22. 07:08
 28/28 anonim ***** válasza:
Valódi haszna nincs. Ezek a nők talán örülnek az első szemebjövőnek. Bár meggyőződésem, hogy ez a viselkedés jellemhiba (alacsony önértékelés miatt pl) , pont mint a papucs férj akinek sárkány a felesége.
2017. márc. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!