Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit lepjek? Nem a megfelelovel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lepjek? Nem a megfelelovel vagyok?

Figyelt kérdés
Szakitas utan egybol beleugrottam egy kapcsolatba. Elvagyok, de nem igazan tetszik, sokszor nem kivannam az egeszet. Csak azert, mert tul gyors volt a valtas, vagy azert mert nem megfelelo az ember...ezt nem tudom.
2017. márc. 25. 07:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatot meg kell gyaszolni,feldolgozni,konkluziokat levonni,kovetkezobe tiszta lappal es fejjel lepni.
2017. márc. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1. elég buta voltál, hogy beleugrottál egy kapcsolatba, úgy hogy nem hagytál magadnak időt, hogy lezárd a múltadat.

2. szakíts, és értékeld át, amit eddig tettél, zárd le a múltat és hagyj időt magadnak

3. miután lezártad a múltat, vond le belőle a tanulságot és csakis utána kezdj új életet

2017. márc. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De van aki jol erzi magat utana az uj kapcsolatban, szerelmes lesz, vagy akit mondjuk megcsalnak, az rogton becsajozik, behapsizik, es vigan el vele boldogan. En miert nem?
2017. márc. 25. 08:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert akikről írsz, ők már az előző kapcsolatban is sz..rul érezték magukat, ők csak a megszokásból maradtak együtt, tehát érzelmileg semmilyen szálak nem fűzték párjukhoz, de te szerintem érzelmileg még szeretted szakításkor az akkori párodat és ez a nem mindegy.
2017. márc. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezen most elgondolkodtam. Lehet, hogy az exem nem is erezte jol magat velem? De neki szakitas utan ket hettel mar uj noje volt,akivel most marha jol elvan. Akkor engem mar nem is szeretett, csak ragaszkodott? Vagy meg az sem...
2017. márc. 25. 09:39
 6/11 anonim ***** válasza:
elképzelhető. a lényeg, most mivel nem érzed jól magad, szakíts, pihenj egy keveset, zárd le a múltat és máskor ne ugorj így bele egyik kapcsolatból a másikba.
2017. márc. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De lehet, hogy megbannam, es rosszul fogom magam erezni egyedul is.
2017. márc. 25. 09:43
 8/11 Szergej55 ***** válasza:
Ezért nem kell társfüggőnek lenni.
2017. márc. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

őszintén, mit bánná meg? most jelenleg benne vagy egy sz..r kapcsolatban!! az jobb, mint ha egyedül lennél?


akkor maradj csak benne a rossz kapcsolatodban (" Elvagyok, de nem igazan tetszik, sokszor nem kivannam az egeszet."), a pasid egyszer majd rád fog unni, akkor meg úgyis vége lesz a kapcsolatnak, ha nem most, majd később, de az 100%

2017. márc. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szinte mindegyik kommentben van igazság!!

Az egyedülléttől igazán nem kell félned. Emberek tízmilliói élnek akár évekig kapcsolat nélkül a világon, mégis boldogok, nincs semmi bajuk. Ne légy társfüggő!

Szorosan kapcsolódik ehhez, hogy irtó nagy szemétség valakit (jelen esetben a mostani partneredet) ugródeszkának használni a saját hangulatod javítása érdekében. Neked hogy esne, ha valaki csak addig van melletted, amíg helyreáll a lelki békéje, majd azonnal dobbant is? Mert ezt fogod csinálni, amint lesz lehetőség, már menni is fogsz.


Szépen egyedül, magadban és/vagy barátok segítségével le kell zárni a kapcsolatot, utána ismerkedni. Nem önsajnálatba temetkezésről beszélek! Miért félsz pár hónap egyedülléttől??

2017. márc. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!