Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy tud békében együtt élni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tud békében együtt élni egy pörgősebb és egy lassúbb, szöszölősebb ember?

Figyelt kérdés

Én viszonylag pörgős vagyok, igyekszek hogy mindennel végezhessék, még saját magamat is frusztrálom hogy "francba, eltököltem az időt, nem leszek meg.


A feleségem lassabb, szöszölősebb (Ő úgy mondja alapos, sajnos mindenhol megmutatkozik, amennyi idő alatt megfőz, munkahelyen is stb...


Engem sokszor nagy irritál sokszor, hogy alig csinál valamit és elmegy vele a nap, rá kell várni hogy együtt kezdenénk neki valamire. És azért is bosszant mert a szabadidőnkből vesz el időt. És sajnos nem tudom elfogadni így.


De annak sincs értelme hogy piszkálom ezzel, gyorsabb nem lesz, csak Ő is frusztrált és ideges emiatt hogy Ő béna, hogy nem felel meg nekem.


Vagytok hasonló helyzetben?



2017. ápr. 10. 08:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az én szüleim is hasonlóak voltak,de nagyon megromlott a kapcsolatuk mára. Szóval ha nem idomultok egy picit egymáshoz,akkor ennek vagy válás lesz a vége,vagy egy rossz házasság.
2017. ápr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"És sajnos nem tudom elfogadni így."


Akkor mi a bánatért vetted el?


Mi elég különbözőek vagyunk. A férjem gyors, pörgős, csavargós én nyugis, lassú, otthonülős, kissé antiszoc és többnyire elkések ha időre kell mennem, akkor is, ha direkt előbb elkezdek készülődni.

7 éve vagyunk együtt, semmi problémánk nincs egymással, mert el tudjuk fogadni egymás dolgait, és nem cseszegetjük a másikat. Képesek vagyunk kompromisszumokat kötni, fejlődünk illetve idomulunk egymáshoz úgy, hogy azért önmagunkat sem adjuk fel. Akik szeretik, tisztelik egymást azok megoldják.

2017. ápr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
10 éve élek együtt a férjemmel, én vagyok a pörgős, ő gyakorlatilag bármivel elmolyol.. a tolerancia vagy van, vagy nincs. Vagy elfogadod vagy tovább állsz. Bár ha szeretsz valakit, akkor ez nem lehet probléma.
2017. ápr. 16. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!