Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egyetem után munka miatti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetem után munka miatti távkapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A kérdésem arra vonatkozna, hogy párommal egyetemisták vagyunk. Azonban végzés után nagyon valószínű, hogy mivel nem túl keresett a szakma, egymástól elég messze kapnánk csak munkát.

Aki volt már ilyen helyzetben, hogy oldotta meg? Várnunk kellene olyan helyre ahol közel tudnánk lenni egymáshoz és ott lakbérletet ki venni?

Vagy mégis hogy megy ez? Elképzelésem sincs sajnos. :(


Nagyon nem szeretnénk különválni, de arra nem sok esélyt látok hogy mondjuk Pest közelében kapnánk mindketten munkát. :/

Nálatok hogy ment?


2017. ápr. 13. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy ki milyen beállítottságú pl. én nem vagyok egyáltalán karrierrista, családcentrikus vagyok, a világ végére is mennék a barátom után, ha takarítóként dolgoznék mellette, akkor is. Amit én tanultam azzal kb. csak pesten kaphatnék munkát, én meg csongrád megyében élek, de nem is érdekel annyira ez a munka, hogy ezért felköltözzek pestre, ezért inkább tanulok mást ezen felül
2017. ápr. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Carragher_x ***** válasza:

Az, hogy azért tanulsz vmit, hogy utána abban dolgozz, az fényévekre van a karrierizmustól.:)

Kérdésre válaszolva: felejtős, a távkapcsolat egy hazugság.

2017. ápr. 14. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, csak mikor ezt el kell dönteni h ki mit tanul 18 éves az ember, alig felnőtt. Nem tudhatja az ember akkor, h hol lesz munkája, ha lesz egyáltalán. Én speciel nehéz szakra jártam, érdekes még hasznos is, de számomra unalmas, és hogy rendes.melom legyen meg vagy 6 évet kellene tanulnom, hogy meglegyen a Phd. Na ha az meglenne, akkor dzeretnêm a munkám, de anélkül nem végezhetek olyan melót, úgyhogy inkabb tanulok mást még, ami érdekel
2017. ápr. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, én sem akarok távkapcsolatot, legalábbis nem hosszú távon. Várok még tapasztalatokat hogy kinél hogy volt. :)
2017. ápr. 14. 12:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi is távol élünk egymástól de azon vagyunk hogy összeköltözzünk.

Hülyeséget csináltok ha most közel laktok és különköltöztök munka miatt.

Barátnőmnek se túl keresett szakmája van de ha jó állást kap egy másik városban akkor költözök vele és keresek ott állást én is vagy pedig keres ő egy másfajta állást.

2017. ápr. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi most tervezgetjuk hogy hova koltozzunk, hogy legyen. Baratom szakmaja ugyan keresett, de eleg keves konkret helyen. Pont itt nem, ahol most elunk. Annyi a szerencsenk hogy az en vegzettsegemmel viszont sokkal tobb helyen el lehet helyezkedni es van metszet. Szoval hozza fogunk igazodni. Eszunkbe sem jutott hogy tavkapcsolat legyen, hulyesegnek tartom. Azt el tudom fogadni ha valaki elore meghatarozott idore, max fel evre kikuldetesre megy kulfoldre pl... de ahogy te irod az kb a kapcsolat vege. Akkor mar inkabb valamelxikotok dolgozzon mast v nenjetek szet.
2017. ápr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"de arra nem sok esélyt látok hogy mondjuk Pest közelében kapnánk mindketten munkát. "


Ez még azért odébb van, lehet, hogy rájön valamelyikőtök, hogy szeretne még mást tanulni, stb.

Ne vess még erre keresztet, mert most így látod. Nem tudom, hogy mennyi idő múlva végeztek, de addig még csomó minden változhat.

És ha meg egyikőtök sem képes feladni a saját kis elveit és némi kompromisszumot kötni, akkor meg nem sok keresnivalótok van egymás mellett.

2017. ápr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi eleve 1000km-es távolsággal kezdtünk.


Pont, mikor megismerkedtünk, költözött ki végleg külföldre, de ha együtt vagyunk már, akkor alap, hogy miután minden dolgomat elvégeztem otthon, jövök vele pár héten belül (vele élek, de fél évet le kellett tolnunk távkapcsban... hosszú távon szakítós)

2017. ápr. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!