Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy egy krízist megoldotok közösen, összetartva vagy csak romlik a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kérem,hogy komoly párkapcsolati tapasztalattal rendelkezők válaszoljanak! Honnan tudod,hogy adott ember mellett érdemes elköteleződnöd, szóval, hogy nem húzod a rövidebbet, nem ütöd meg a bokád meg ilyesmi.Hogy ő az igazi, vagy az is lehet,hogy a vesztedbe rohansz. Mégis honnan lehet ezt tudni? Ugye nem mindegy a dolog,tétje van,hiszen vagy beleadod magad még jobban és ha pofára esés van,akkor ilyenkor lesz aztán igazán vagy minden oké lesz. és hogy lesz minden oké?Amikor neked és a szerelmednek is van egy rakásproblémája?? Hm?
2017. ápr. 15. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Nem ő az igazi, ha ilyeneken agyalsz.

A krízisen túljutni az mindig erősíti a kapcsolatot.

2017. ápr. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az a tapasztalatom, hogy a krízis alatt és a végén tudod meg, hogy kiből milyen viselkedést hozott ki a szituáció.

Az én férjem pl. sokszor úgy néz ki, mintha leszarná az adott problémát, csak a végén látszik, hogy egyáltalán nem. Eddig minden krízist túléltünk, megerősített minket, nem véletlenül házasodtunk össze.

Most is hullámvölgyben vagyunk, egyedül érzem magam, remélem, hozza a formáját és nem tényleg szarik az egészre. Ráadásul nekem van személyes problémám is, ami az én dolgom, ebben nem tud segíteni, ez is bonyolítja a képet.

Volt kimondottan rossz kapcsolatom előtte, ahol már teljesen külön úton jártunk. Ott a szándék sem volt meg, hogy egymásért erőltessük meg magunkat, sem a krízis elején, sem a végén.

2017. ápr. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Onnan tudod, hogy eszedbe sem jut ilyeneken agyalni.
2017. ápr. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt előre nem lehet tudni, csak amikor krízisbe kerültök, akkor derül ki hogyan fogjátok megélni.
2017. ápr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt azért közben is kéne érezni.
2017. ápr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy mit érzek és mi a valóság, annyira nem ugyanaz mindig.
2017. ápr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nekem most van/volt egy ilyen élményem. ELég komoly krízis van hónapok óta a kapcsolatunkban. Egészségügyi gondjaim akadtak amelyek meg vannak fejelve párkapcsolati problémával.

Párom ahelyett hogy önző lenne támogat a gyógyulásban és annak ellenére, hogy annyi konfliktus és napi sírás volt, látja a legrosszabb énemet. Az egészre ennyit mondott "te vagy messze a legértékesebb ember akihez valaha is szerencsém volt".

Ez és a kijelentése, hogy támogat a gyógyulásban számomra nagyobb szerelmi vallomás, mint 1000 csokor virág és nagyon erősnek érzem a köteléket kettőnk közt.

Szerintem az ilyen pillanatok és a krízisben megmutatkozó önzetlen szeretet, ami megmutatja, hogy igen, jól választottál.

2017. ápr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!