Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kevesebb szex miatt eltávolodás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebb szex miatt eltávolodás?

Figyelt kérdés

A párommal fantasztikus szexuális életünk volt, de sajnos én hajlamos vagyok a nőgyógyászati problémákra(11éves korom óta folyásom vna, hiába kezelt 5 különböző orvos)lett egy hüvelyfertőzésem, ami miatt 1 hétit nem volt szex - alapból napi 4-5x volt, nagy az igényünk rá -, utána 2 héttel megint visszajött ez a fertőzés, most kombinált kezelést kaptam, párom is, rengeteg gyógyszer, 3 hétig szextilalom. Párom nagyon nehezen viselte, megértő volt, de borzasztóan hiányzott mindkettőnknek... végre ez is letelt, megpróbáltuk, de még mindig fáj a szex és folyás is van. Kétségbe vagyunk esve, hogy sosem lehet már a régi a szexuális élet, hiába teszünk meg mindent... a legnagyobb baj, hogy érezzük az intimitás csökkenlse miatti eltávolodást, és más problémák is kiélezettebbek emiatt, amiken amúgy segítene az együttlét, mint feszültségoldó. Félek, hogy erre fog rámenni közvetetten a kapcsolatunk, és teljesen tehetetlnnek érzem magam, így is 4 különböző orvosnál voltam ezzel a visszatérő fertőzéssel, 20ezret költöttem gyógyszerekre... hiába megértő a párom, az intimitás csökkenése megtörténik, nem elég az orális szex és a sok összebújás...


24n



2016. szept. 13. 07:34
1 2
 1/11 hpm válasza:
78%

Nem lehet, hogy félremegy? Az hogy az 1 heti nincs-szex után 2 héttel megint visszajött a fertőzésed elég gyanús.

Persze, elképzelhető, hogy eltávolodtok, mondjuk nem tudom mióta vagytok együtt.

2016. szept. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az, amikor szinte csak a szexre epul egy kapcsolat. Nehez, de ennel sokkal nagyobb akadalyok is johetnek egy hosszu parkapcsolatban.
2016. szept. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
En hasonloan voltam. 6-7 honapig felvaltva huvelyi es hugyholyag fertozesek. Beszedtem egy rakat gyogyszert majd vegul ami vegleg megszuntette az a grapefruitmag olaj csepp volt. Vegigcsinaltam egy uveggel a kurat, es azota (ez kb. masfel ev) semmi bajom nem volt egyszer sem. 1599 forint volt legutobb egy uvegcse a DM-ben.
2016. szept. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szex a legfontossabb egy kapcsolatba,persze az is fontos hozzá tartozik,de ha igazán szeretitek egymást, biztok egymásba akkor eggyütt átmentek a nehezzebb napokon is és kitartóak lesztek
2016. szept. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kapcsolatot a szex tartja életben, és minden problémát úgy oldotok meg, hogy dugtok. Az a helyzet, hogy nem lesz hosszú életű akkor sem, ha odalent helyrejönnek a dolgok, mert idővel a napi 4-5 alkalom tarthatatlan lesz. (Gondolom, nem két munkanélküli vagytok végtelen szabadidővel, akiknek a háztartást megcsinálja anyuka...)

A napi 4-5 szex egyébként bőven elég egy visszatérő fertőzésnek, hogy újra és újra fellángoljon, mert olyan szinten kidörzsölődik a mufflon, hogy a hámsérüléseken az nem tapad meg, ami nem akar.

2016. szept. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem sikerül megoldani, igen sajna várható. Nem ilyen jellegű problémáknál, hanem eltérő szexuális igénynél, már jó pár ismerősömnél válás lett belőle. Nálatok kitartás és reménykedni, tenni azért, hogy mielőbb megoldódjon a problémád.
2016. szept. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kell a szex, de nem lehet a problémákat elintézni egy dugással...
2016. szept. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nem a szex tartja életben, egyszerűen csak annyira jól működött, hogy hozzájárult ahhoz, hogy a lelki közösség mellett ilyen extrém közel hozzon minket egymáshoz, és most nagyon hiányzik. biztos nem csal meg, együtt élünk és együtt töltjük az összes szabadidőnket, munkaidőben is tudunk a másik időtöltéseiről.

tudom hogy ennél nagyobb problémák is jönnek, de nagyon féltem az intimitást. nyilván ne mfogunk szakítani emiatt, de a szex nagyon fontos a kapcsolatban, és félek, milyen hatással lesz ránk hosszútávon, és főleg a za rossz, hogy tehetetlen vagyok, mindenféle kezelést és orvost végigjártam már... mellette bűntudatom is van, hogy a páromnak is milyen rossz emiatt, nem csak nekem.

2016. szept. 13. 09:57
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk ugyanez volt 7 honapig zero szex (illetve oral) mert valami nogyogyaszti bajom volt es fajt a behatolas. Aztan szedtem ra huvelykupot es lassan rendbejottem, a doki azt mondta h csak annyi h felborult a PH-m.


A ferjem siman tulelte, kb ket havonta ha megemlitette h alig varja h elmuljon a bajom, de koztunk joval tobb van mint szex igy az h huseges maradjon nem volt kerdes:-)

2016. szept. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#2: Nem kell pusztán a szexre épülnie egy kapcsolatnak ahhoz,, hogy napi 4-5 numerát kívánjanak. Sőt! Minél erősebb a szerelem, a vágy is annál felfokozottabban jelentkezik.

Amúgy a Grapefruit csepp valóban hasznos lehet.

2016. szept. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!