Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elképzelhető hogy hosszútávon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető hogy hosszútávon is működik a mozaikcsalád? Van vkinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Anyukának van 2kicsi gyereke.Az új párjának szintén 2.Összeköltözik a férfival.a gyerekek,szülők eddig elfogadták egymást.1éve tart a kapcsolat.Elképzelhető h ha nem műkődne,akkor már az elején kijöttek volna a problémák?
2017. máj. 7. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Mint szociálpedagógus elmondhatom, hogy az esetek többségében működik. Nem régiben volt egy olyan esetem, ahol anya + apa = 3 gyermek

elváltak

anya + új férj = 1 gyermek (közös)

apa + új feleség (1 gyermeke van) = 2 gyermek


majd anya meghalt, és az összes gyerek az első házzasságon belüli családhoz került az apa + új feleség részhez, szóval mi ez ha nem mozaik család? Jobban mondva más kifejezést használunk már, patchwork, csúnya, valóban, de így hívják. :)

És nagyon jól megvannak, még akkor is ha az anya és az új férj gyermekéhez kb semmi közük, de bizonyos okokból kénytelen volt idekerülni.

2017. máj. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Működik - nálunk működött, azt leszámítva, hogy a mostohaanyámnak hála tönkrementem benne - utált, és folyton alám tett, amit apa elnézett, mert ott volt/van a punci.


Én eljöttem 1000km-re, apám jó, ha háromhavonta rámír, és mikor hazalátogatok félévente egyszer, jó, ha másfél órája "jut rám", mert mennie kell "haza".

2017. máj. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, ez szomorú! Főleg hogy apukád hagyta ezt. Anyukáddal jó kapcsolatod volt? Most mennyi idős vagy? Valamennyire sikerült ezen túljutnod?
2017. máj. 10. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!