Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális, hogy a párom majdnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a párom majdnem minden nap átmegy a szüleihez?

Figyelt kérdés
Kb. másfél éve élünk együtt a párommal, ő 26/f, én 22/l. Ugyanabban a városban lakunk, mint a szülei, az én szüleim messze laknak. Eleinte csak heti 2-3szor ment át az anyukájáékhoz, de az utóbbi majdnem egy évben szinte minden nap, néha naponta többször is pár órára. Nem akarom megbántani, de szerintem ez túlzás. Nem tud elszakadni az anyjától? Sokszor elgondolkodom, hogy ha gyerekeink lesznek, akkor napi szinten át fog rohangálni csak úgy beszélgetni?
2017. máj. 7. 11:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Téged sose hív,hogy menj vele?Programot is le szokott mondani miattuk vagy csak az unalmasabb óráit akarja kitölteni?
2017. máj. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Van hogy én is megyek vele, olyan heti 1szer. Ha mennénk valahova, akkor nem mondja le emiatt, de volt olyan, hogy együtt lehettük volna ketten akár itthon, akár máshol és ő inkább úgy döntött, hogy átmegy.
2017. máj. 7. 12:08
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy a szüleihez megy?
2017. máj. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én exem amikor velem csalta a volt barátját, neki is mindig azt mondta, hogy a szüleihez megy. Csak úgy megjegyezném.
2017. máj. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Vagy nem akar leválni az anyjáról vagy nem tud. Ha elvárják tőle, hogy mindennap átmenjen netán anyuka érzelmileg zsarolja akkor van egy rossz hírem, ebböl nagyon nehéz kimászni. Miért nem mész vele te is?

Esetleg, már írták előttem, lehet ez csak ürügy és nem is oda megy. Egyébként a kapcsolatotok rendben van?

2017. máj. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Heti egyszer megyek át a szüleimhez (olyankor vacsira vagy ebédre és jó néhány órára), meg ha van valami nagyon "fontos-sürgős" családi dolog, intézni való, akkor esetleg még egyszer a héten, de ez is havi egyszer ha van. Telefonon még maximum másik egyszer beszélünk.


Nem tudom elképzelni, hogy naponta járjak oda. Pont olyan rossz, ha felnőttként sok időt vagy a szüleiddel, mintha sülve-főve a pároddal vagy.


27/f (barátnőm 25)

2017. máj. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem lenne mara pasim...akár tényleg a szüleihez megy akár nem.
2017. máj. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

3 dolog lehetséges nagyjából.


-Vagy nem akar leszakadni az anyjáról/ szüleiről

-vagy hazudik hogy oda megy és közben vígan megcsal

- vagy hazudik és bárhol máshol van, csak hogy ne kelljen veled lennie


Egyik esetben sem lenne már a párom. Ha nem hazudik hogy félrekeféljen, akkor is beteges dolog ennyit lógni a szülőkkel. És az sem normális, hogy ha ennyiszer akar máshol lenni, csak hogy ne veled kelljen időt tölteni.


Ez a naponta többször is pár órára, nekem szemet szúrt. A pasid nem dolgozik???? Hogyhogy ennyire ráér?

2017. máj. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

És mi a különbség a naponta átmegy és a naponta 1-1.5 órát telefonál között? Amikor a napi telefonokra panaszkodtam, az egész GYK engem oltogatott, micsoda önző alak vagyok.


Mondjuk szerintem se normális. Nekünk ráadásul gyerekeink vannak.

2017. máj. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez sok.

A párom szülei szintén közel laknak, és kéthetente megy át, akkor is mindig hív magával. Ok nélkül nem is megy, ilyenkor van valami apropó, ami miatt ott vagyunk egy fél órát- egyet kb.

Mellesleg megjegyzem, én az anyámmal jóval többet találkozom, de én itthon vagyok terhesen, megöl az unalom, és roppantul örülök mindenféle társaságnak.

2017. máj. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!