Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 40 éves korosztály. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves korosztály. Hogyan célszerű megegyezni az együttélés anyagi részleteiről?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Elsősorban az együttélés anyagi megosztására lennék kíváncsi, ki hogyan oldja meg. A helyzetünk a következő. Én házas voltam, 6 éve váltam, 2 gyerkőccel (14 és 19 évesek)..élek egy nagy családi hàzban. Anyagi helyzetemre nem panaszkodom, amire szükségünk van meg tudom teremteni, de félre tenni nem tudok semmit, hitel is van még a házon. Párom a szomszéd városban lakik, saját lakása van, ő is jól keres, neki viszont rengeteg megtakarítása van. Pár hónapja már nálunk él, csak hétvégente vagyok én nála. Kicsit zavar engem, hogy az anyagi helyzetét tekintve nem száll be a háztartás költségeibe. Ha csak magamból indulok ki, én nő létemre sem tudnék úgy odaköltözni senkihez, hogy ne ajánlanám fel, minimum a körülbeül rám eső költségek kifizetèsèt. Néha amikor ebbe a helyzetünkbe belegondolok, kicsit veszít a szememben a férfiasságából. Én reagálom túl? Az a baj velem, hogy én soha nem kérek senkitől semmit. Még a szüleimtől sem kértem soha. Mindig addig nyújtózkodtam amíg a takaróm ért. Mert úgy érzem, hogy ha màr nekem kell kérnem, az màr nem olyan. Segítséget persze elfogadok, ha valaki őszintén felajánlja, de nem kérek!! Sajnos tudom, hogy ebben az esetben pedig csak ez lenne a megoldàs, valahogy csak meg kellene mondanom neki, hogy nehéz nekem egyedül négyünket eltartani. De hogy lehet, hogy ez egy férfinek önmagától nem jut eszébe? Az viszont nem elhanyagolandó, hogy ő nagyon szeret utazgatni. Én eddig nem voltam ilyen, anyagilag sem fèrt bele, pár napos balatoni nyaraláson kívül màs. Amióta vele együtt vagyunk, voltunk már együtt egy 3 napos wellness-en és egy 3 napos római úton. Ezeket viszont ő fizette. Ne szóljak inkább semmit?...fogjam
2017. máj. 20. 21:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
9-es, azt írta, hogy hitelt fizet a házra. Lehet, hogy már válás után vette. Vagy a hitel segítségével kifizette a volt férjét. Nálunk is én maradtam a házban, de kifizettem a volt férjem részét.
2017. máj. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem volt többet fogyasztó barátnőm..."

És most ez mit bizonyít? Nem az a kérdés, hogy a nő eddig mennyiért evett, hisz az tudta finanszírozni, hanem hogy mennyi a plusz költsége a pasi okán.

2017. máj. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem.ha egy fillerrel.is rosszabbul jossz ki annak kovetkezteben, hogy o az eleted resze, az nem jo.

Van ket gyereked, felelos vagy ertuk, van Neked kire kolteni a "fõlõs" penzedet:)

2017. máj. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
A pali is, ha egy fillérrel is többet költ, amiért van barátnője...
2017. máj. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Azt azért nem várnád el igaz, hogy egy másik pasi gyerekét eltartsa? Az ő megtakarítása semmi közöd hozzá, 2 napig nála vagy, gondolom akkor neked sem kell beszálni semmibe, nem beszélve a római utakról ami nem egy két fillérbe kerül.
2017. máj. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%
Eléggé spúr palit fogtál ki,kell ez neked ?
2017. máj. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálnám, mint a kolléganőm. A férjének van saját számlája és kártyája, a feleség bankszámlájához meg van két kártya. Vagyis a férj kezeli a kasszát.
2017. máj. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!