Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy lehet a társfüggőség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet a társfüggőség ellen tenni?

Figyelt kérdés
Van egy párom 5 éve. De annyira érzelmi analfabéta hogy még most se sikerült megjegyeznie se a szülinapom se a névnapom. Soha nem kaptam tőle egy szelet csokit se,se karácsony nőnap stb ezzel szemben én mindig kedveskedek neki valamivel ruhákkal csokikkal sütök neki stb. Nem megyünk sehova pedig mondom neki, de mindig úgy akad dolga. Azt hozzá tenném rugalmas a munkája van igaz teljesítménytől függ a pénz de "arra szakít az ember időt amire akar". Nos ebbe az időbe én este 10-től reggel 9-ig férek bele amiből már elegem van. Többször nekem jött már nem megütött csak megszorított vagy lefogott stb.DE! Állandóan bújik,mondja hogy szeret "felfal" érzem hogy kíván és oda vissza van értem de ennyi mikor mondom neki hogy fáj hogy igy viselkedik velem olyankor bánja meg legyek vele türelmes mert majd annyit leszünk együtt hogy megunom ilyeneket mond. Barátnőim nincsenek,teljesen alávagyok rendelve ennek a sza r kapcsolatnak és már kiakarok törni de egyszerűen nem birom elhagyni pedig annyi fájdalmat okozott már de egyszerűen nem megy meg ki se igazodok rajta amiket mond azzal szemben ahogy viselkedik. Meddig várjak még?

2017. máj. 26. 20:26
1 2
 11/11 Költőnő? ***** válasza:
Az a baj, hogy tök mindegy, miért ilyen, ha ez neked így nem jó. De ha jön az agyból megmagyarázás, az igazából azt jelenti, hogy még nem állsz készen a változásra. Majd ha elég szar lesz.
2017. máj. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!