Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözés után mi miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés után mi miatt vesztetek össze?

Figyelt kérdés
Mi volt a konfliktus forrása? Könnyen kötöttetek kompromisszumot?
2017. máj. 27. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:

A házimunkán :(


Nem segítettem eleget, és rá hárult minden teher. Hülye voltam.

2017. máj. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legtöbbször azon hogy utána elkezdett nem foglalkozni velem. 5 napot dolgozott, megértem hogy fáradt volt. Mondtam neki hogy pihenjen. Aztán megbeszéltük hogy hétvégén akkor csinálunk valamit. Lefujta azzal hogy nincs kedve semmihez és senkihez. Majd szombat reggel munka után egy olyan üzenet várt hogy "Elmentem xy-ékkal hogy szórakozzunk kicsit" és ezt ment 3 héten át. Az sem érdekelte hogy élek e még. Megmondtam neki hogy felesleges együtt lennünk ha mindenhez van kedve csak hozzám nem. Akkor bocsánatot kért stb. Veszekedtünk azon is hogy semmit nem tett a kapcsolatért és ez nem így működik. Minden problémát elekerűlt és nem beszéltük meg. És most kb 30 perce azon vesztünk össze hogy 5 percet várnia kellett rám. Mondtam 10 perc mulva jövök, de 15 perc lett belőle és el lettem küldve a faszba. Nevetséges...
2017. máj. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt gondoltam, hogy nem akar segíteni, ő meg azt hogy haragszom, ha beleszól
2017. máj. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8 éve élünk együtt, ezalatt volt pár helyzet, aminek nem ugyanúgy képzeltük el a megoldását. De kiabálós, ajtócsapkodós veszekedésünk nem volt eddig. Csipcsup dolgokon nem vitázunk. Csipcsup dolognak minősül a házimunka. Aki épp ráér, megcsinálja. Szintén apróság a kinél töltsük az ünnepeket hisztéria. A sorrendet a praktikusság határozza meg. Ami érdekes volt, az az esküvőszervezés, a külföldre költözés, a házvásárlás, meg az autóvásárlás. A lényeg, hogy csak addig vitázunk, amíg normális érveket tudunk felhozni az álláspontunk mellett, és higgadtan tudunk beszélni. Ha elfogytak az érvek, abbahagyjuk. Nem baj,ha nem született döntés. Visszavonulunk, átgondoljuk a másik érveit is, megpróbáljuk megérteni a másik álláspontját. Utána már könnyen megy. A házvásárlásnàl nagyon nem tudtunk megegyezni. A férjem nagyon akart egy bizonyos házat, én még spóroltam volna. Végül a hitelbírálat eredményétől tettük függővé a továbbiakat. Elfogadták a hitelkérelmet, így költöztünk.
2017. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Leginkább az elején volt a probléma, hogy hazament napi szinten a szüleihez munka után, nekem nem szólt és én főztem neki mindennap mert ő frissen szereti, pedig én is dolgoztam. Aztán nekem kellet felhivnom, hogy hol van már...válasza bocsi Anyunál ebéden.

Aztán amikor nem főztem az, volt baj, hogy nem főzők neki.

2017. máj. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az előző kapcsolatunkból hozott szarságokon veszünk néha össze.


Bántottak mindkettőnket érzelmileg, és néha ezen kapunk össze - hogy azt hisszük, még mindig az exekkel vagyunk, és esetleg mogorván szólunk a másikhoz. De ennyi a max, meg utazáskor vagyunk feszültebbek picit.


Kompromisszum meg: egyszerűen este összebújunk és megbeszéljük, mi történt, és bocsánatot kérünk egymástól.

2017. máj. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!