Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ki hogyan élte meg az összeköl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan élte meg az összeköltözést?

Figyelt kérdés

Párommal egy ideje beszélgetünk róla, hogy a nyár vége felé össze költöznénk.

Ő szívesen költözne oda ahol én tanulok, viszont ehhez ott kellene hagyja a munkáját,(ő nem szeretné ha ott élnék majd ahol jelenleg lakik) szóval még ezért nem született meg az elhatározás. Még nem vagyunk olyan régóta együtt, de akkor lenne lehetősége ide költözni.

kíváncsi vagyok kinek hogyan alakult?

Én azon az elven vagyok hogy lakva ismerjük meg igazán egymást, de tudom hogy ez igazán neki nagyobb döntés most.



2017. máj. 29. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt mondják, az összeköltözés a párkapcsolatok egyik legnagyobb próbatétele. Az teljesen érthető, amit írtál, hogy olyankor ismeritek meg egymást igazán, de ennek vannak negatív hátulütői is. Ugyanis ilyenkor az eddig nem emlegetett negatív tulajdonságai is napvilágra kerülnek, pl. nem szeret takarítani, rendetlen, hosszú idő után túl sok lesz belőle.


De persze ezeket a problémákat alapos beszélgetésekkel könnyen lehet orvosolni. Kell pár hónap, mire összecsiszolódtok, felveszitek a másik életritmusát. Ha erős a szerelem és a kitartás, ez nem lesz akadály. :)

2017. máj. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk szakítással végződött, bár hozzáteszem, h már előtte sem működött megfelelően a kapcsolat. Szóval az összeköltözés csak rátett egy lapáttal :D
2017. máj. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi már előtte is rengeteg időt töltöttünk együtt, úgyhogy az összeköltözéssel inkább csak az változott, hogy nincs más körülöttünk. Meg senki nem mondja meg hogy mikor és mit csináljunk.

Mióta vagytok együtt és hány évesek vagytok?

2017. máj. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Lassan egy éve, én 23 ő 34

mi így csak hétvégente tudunk találkozni,

2017. máj. 29. 21:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi kb. fél évig távvkapcsolatoztunk (meg előtte pár hónapig chat), aztán kiköltöztem hozzá.


Igazából nem volt kérdés, mert otthon alkalmi melóim voltak, emelett az, akinél laktam, állandóan cs.szegetett valami miatt, rajtam vezette le a feszkót.


Életem legjobb döntése volt :)

2017. máj. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Fél éve együtt élünk, és minden okés, igaz, bármi probléma merül fel, azonnal leülünk és megbeszéljük, nem hagyjuk lógva.

Lassan kijönnek a "rigolyák", de azok is teljesen kezelhetőek, nincsenek negatívumok igazán.

Amik esetlegesen feszkót okoznak, azt pedig este egy sör mellett, vagy az ágyban összebújva megoldjuk.

Nem könnyű, nem lesz az, de míg normáisan kommunikáltok, és tudtok kompromisszumot kötni sértődés nélkül, addig menni fog.

2017. máj. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi év elején költöztünk össze, szóval friss infóim vannak.

Egyikőtöknek legyen fix munkája, ha te tanulsz, akkor amíg ő nem talál semmit, az nem jó. Fixre költözzetek. Nálunk én hagytam ott az állásom a költözés miatt és itt vidéken 3 hónapig nem találtam munkát és nyomasztó. Szerencsére kijöttünk egy fizuból is de nem jó helyzet.

Egyébként maga a költözés: 3 év után léptük meg, ebből fél éve már anyóséknál heti 5-6napot együtt voltunk, tehát sok újat nem adott az összeköltözés csak hogy magunk urai lettünk.

A kompromisszumkészség és nyílt kommunikáció kell. Voltak súrlódások hogy mire költünk, mire nem, mit hová teszünk, a csiszolódás főleg apróságokban (mennyire engedjük le a redőnyt, hogy zárjuk az ajtót) de semmi megrázó vagy fura nem volt.

2017. máj. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi 1 éve voltunk együtt amikor összeköltöztünk, úgy, hogy konkrétan az évfordulónkat már együtt élve ünnepeltük. Napokkal korábban hozta át a cuccait:)

Érdemi változást nem hozott, csak így már végre minden nap együtt aludhatunk, együtt feküdhetünk, együtt ébredhetünk. Mivel korábban nem csak szexelni jártunk össze, sokat beszélgettünk, megismertük egymást rendesen. Ezáltal semmi olyan új dolgot nem tudtam meg róla és ő sem rólam az összeköltözéssel, amit korábban ne tudtam volna. Én azon az elven vagyok, hogy meg lehet ismerni egy embert együttélés nélkül is, ha a felek akarják. Én ezt tapasztaltam.


Fél év együtt élés után egyébként össze is házasodtunk. :) 7 éve vagyunk együtt, 6 éve együtt is élünk.

2017. máj. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!