Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Igaza van a páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a páromnak?

Figyelt kérdés

Egyutt elunk a parommal. Ket honapja sajnos nem dolgozom, elotte a parom nem dolgozott harom honapig en( suli mellett dolgoztam) De sikerult munkat talalnom jovo heten mar kezdek.

Itthon vagyok a parom fizikai munkat vegez, de en mindennap fozok kitakaritok kedvesedek a aparomnak meleg etellel varom itthon hazajon megmasszirozom twnyleg mindent megteszek hogy jol erezze magat. Ő ha a jon eszik,mitutan befejezte az evest fol all mindent ott hagy ahogy van.se a ruhait se semmit nem pakol el maga utan .Nem segit nekem mondvan azert mert egesz nap dolgozott. Amit en meg ertek de mar ugy erzem magam mint egy bejaronő, és szinte minden este ezen megy a vita hiàba próbàlom vele megbeszelni.mindig az a valasz hogy te màr megint kezded megint elb*sz**d az estet te mindig veszkszel. Soha nem megyunk el sehova mindig kajara koltunk masra nem


2017. jún. 19. 23:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Már hogy lenne igaza? Ne engedd, hogy uralkodjon rajtad! Én biztos nem lennék együtt egy ekkora taplóval.
2017. jún. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%

Ja, te is unod a házimunkát ? Nyugottan hagyd ott és sináld egy főre az összeset. Én is ezt tolom, tök nyugis.

30/f

2017. jún. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"Soha nem megyunk el sehova mindig kajara koltunk masra nem"

Ez a mondat egész más megvilágításba helyezte a problémát.

Ha nem couch potato akkor csak fásult. Nem tudom milyen volt régen, mennyire jöttetek mentetek...

Viszont ezen a munkád nem fog segíteni, max könnyebben elviseled majd, hogy otthon ültök és semmi kaland nincs, hiszen te is le leszel fáradva. Sajnos ez az átka ha épp az egyik fél sokkal kevesebbet dolgozik nap, mint nap mint a másik.

Elkerülhetetlenek a súrlódások, hiszen az egyik emberek között van és ténykedik, míg a másik otthon unatkozik. Így az egyik csak nyugalomra vágyik és örül hogy lyuk van a valagán, a másik viszont pörgésre.. mehetnéke van. mindkét oldal logikus és érthető.

Szóval még egyszer. Ezen a munkád nem fog változtatni. ha te erre vágysz akkor vagy lemondasz erről vagy odébb állsz. Ezt nem lehet megbeszélni (én már próbáltam) az ember ideig óráig képes változni, de nem adhat mást, csak mi lényege..."" ha nem vágyik ilyesmikre akkor nem is fog.

2017. jún. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Régen sokkal tobbet jottunk mentunk setaltunk kirandultunk.A testisegrol meg nem is beszelek nagyon ritkan vagyunk egyutt (szoktam kezdemenyezni) vagy egyutt vagyunk nyogve nyelosen vagy vissza utasit mondvan en mindig szexelni akarok ( ket harom hetente 1x) ez a mindig. Nem az, mert ha a kedveben jarok akkor tok normals meg aranyos meg minden, deazt erzem hogy folyamat csak adok és semmit nem kapok
2017. jún. 19. 23:55
 5/13 anonim ***** válasza:
5%
Gondolom ő jobb pasi mint te nő.
2017. jún. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon egyszerű a dolog,mikor valaki a kettő közül nem dolgozik,nincs bevétele,a másikból előjön a ki ha nem életérzés,és kb. semminek tekinti a másikat,mert hogy ő dolgozik,és ő az Isten.A legrosszabb megoldás kinyalni ilyenkor a másik seggét...meg a nagy fas.t... Dolgozz,aztán mondd neki,hogy bekaphatod tövig,csá,mentem normális palit keresni...
2017. jún. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Vegyél vissza a kedveskedésből és kiszolgálásból. El lett szalajtva a pasi.

Amint visszamész dolgozni rendezni kell a viszonyokat, hogy felesbe kell vinni a háztartást. Amikor eszik mondd neki hogy majd pakolj el magad után, csak azt mosod el ami a mosogatónál van stb, a ruhák is így ami a szennyesben van, majd rájön amikor nincs gatyája, de a ruha sok pasinál ez alap gond és nem változik sajnos.

Az eljáráshoz azért hiányzik a második ember bevétele, tudom, mi is voltunk így és nem fért bele nagyon eljárás.

2017. jún. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

Mindig megdöbbenek az ilyesmin, mikor valaki azt írja, hogy a párja nem igényli az együttlétet csak 2-3 hetente 1x.

Ez nagyon nem normális!

Mi 10 éve vagyunk együtt, de 2 napont aígy is együtt vagyunk! (pedig vannak gyerekek is már).

Ez teljesen elképzelhetetlen számomra, hogy egy férfi ne igényelje a szexet. Nem lehet, hogy van valakije?

2017. jún. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Nekem sem segít a párom....évente egyszer elmosogat akkor összeteszem a két kezem, vagy gyanus valami....vagy akar valamit vagy csinált valamit vagy pont hogy nem :D de ezt most ne rossz értelembe vegyétek....Volt egy pont, amikor én nem dolgoztam....egészen 1,5 hónapig....belebetegedtem....csillogott a lakás minden nap főztem sütöttem....persze a körmöm/hajam lenőve, délig pizsamába takarítás aztán melegítő....csúnyán elhagytam magam....majd jött az új munka amit imádok! Persze a lakás nem csilli-villi de dolgozom, este még főzök, kimosok egy adag ruhát vagy bevásárlás....pont elég ha hétvégén takarítok....nos egyszer meguntam hogy még csavarért is én menjek a vasboltba, és a nehéz dolgokat is én cipeljem....semmit nem csináltam csak onnantól kezdve miután emiatt betellt a pohár és összevesztünk onnantól. Első felismerésnél nagy fiú akart lenni és majd ő kitakarítani....miután az ő dolgait elrendezte, rossz programra kapcsolta a mosógépet és a súrolószivaccsal mosogatott megkérdeztem tőle hogy figyelj már....én így szoktam kitakarítani? Én is csak a saját ruhámat pakolom el? Én is csak a saját poharamat mosom el? Nem....utánad is, a tiédet is! Ez ezzel jár! Együtt élünk. Te is abba a wc-be jársz amibe én tehát utánad is ugyan úgy surolom a s*@*t...tehát te is megtudod fogni a porszívót és felporszivózni utánam a port vagy a hajszálat...vagy ha kicsepegtetem a vizet tudod hogy hol van a felmosó!
2017. jún. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Mi hat éve vagyunk egyutt és kb 2,5 éve élünk együtt. Mikor mondtam neki hogy legyenszives legalabb egyszer masszirozzon meg engem o is erre közölte hogy inkabb ne masszirozzam meg. Ha mondom hogy legalabb maga utan pakoljon el azt mondja ő nem fog pakolàszni mert dolgozott faradt stb. Amikot mondom de hogy én minsig kedveskedek neki meg főzök stb --->erre, de ő fizeti

En 12 óràban dolgoztam de az ő munkàja nehezebb ő jobban elfàrad stb

Amikor mondtam hogy azt érzem hogy màr nem szeret --ha nem szeretnelek màr rég elmentem volna

Szokott nekem neha csokit venni és amilyen jofej vagyok en mindig meg felezem vele.ő ezeket hívja a részéről kedveskedésnek ami nyilvàn az is de azt érzem levagyok fizetve.

Kétségbe vagyok nagyon esve de nem szeretnék hat évet csak úgy eldobni

2017. jún. 20. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!