Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Igaza van a páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a páromnak?

Figyelt kérdés

Egyutt elunk a parommal. Ket honapja sajnos nem dolgozom, elotte a parom nem dolgozott harom honapig en( suli mellett dolgoztam) De sikerult munkat talalnom jovo heten mar kezdek.

Itthon vagyok a parom fizikai munkat vegez, de en mindennap fozok kitakaritok kedvesedek a aparomnak meleg etellel varom itthon hazajon megmasszirozom twnyleg mindent megteszek hogy jol erezze magat. Ő ha a jon eszik,mitutan befejezte az evest fol all mindent ott hagy ahogy van.se a ruhait se semmit nem pakol el maga utan .Nem segit nekem mondvan azert mert egesz nap dolgozott. Amit en meg ertek de mar ugy erzem magam mint egy bejaronő, és szinte minden este ezen megy a vita hiàba próbàlom vele megbeszelni.mindig az a valasz hogy te màr megint kezded megint elb*sz**d az estet te mindig veszkszel. Soha nem megyunk el sehova mindig kajara koltunk masra nem


2017. jún. 19. 23:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Miért lett töröltetve a válaszom?!
2017. jún. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Nem tudom en nem jelentettem sőt mindenkinek adtam a zoldkezet.
2017. jún. 20. 20:44
 13/13 anonim ***** válasza:
9-es vagyok...csak egy kérdés.....6 éves párkapcsolatban, 2,5 év együtt élés után számoljátok ki mire költ? Szemedbe vágta hogy ő vette a kaját? Mi sem vagyunk közös kasszán nem is szeretnék mert az ő bankszámláján 8 számjegyü összeg van, de nem számolunk egy 1 kg kenyérrel... együtt élünk! Együtt éltek! Ne haragudj de engem ez kicsit sziven ütött :D nem akarom bántani a párod de eltudom képzelni ahogy 40-50 évesen a kanapén issza a sört amit te viszel neki mert arra se képes hogya hűtőig sétáljon. Elkapattad :D ha szeretnéd beszélgetünk priviben, van néha pici szabadidőm amikor nemtudok aludni :D
2017. jún. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!