Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Közös kasszán vagytok párotokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös kasszán vagytok párotokkal? (élettársi kapcsolatban élők válaszát várom)

Figyelt kérdés
2017. szept. 23. 17:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, már 3 éve, eddig még semmi probléma nem volt belőle. Volt hogy én kétszer annyit kerestem, mint ő és olyan is, hogy a párom keresett jóval többet, mint én.
2017. szept. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%

Nem vagyunk. A számlákat felesben fizetjük, közös megtakarításba berakunk havi 40-40 ezret, kajapénzbe szintén 40-40et, a többivel mindenki maga gazdálkodik.

Tehát igazából félig vagyunk közös kasszán most hogy ezt átgondoltam.

2017. szept. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Miculi111 válasza:
49%

Már mióta együtt vagyunk :) az nem egy két éve van de nem is nagy ideje azaz 7éve és 5hónapja mikor össze jöttünk (jártunk) rá egy 2-3hónapra rá össze beszéltünk hogy közös a kassza de a páromnál van a terheltség :D had húzza az ő zsebét :)

De kinek hogy én teljes mértékbe megbízok benne sose kérdezem a pénz mennyiségét és közössen jobb mert külön az már olyan mintha egy idegen vagy egy haverod lenne!

Ez csak én szerintem van igy most nem tudni ki hogyan gondolja! ;)

Üdv: egy nő

2017. szept. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Ugyan házasok vagyunk, de amíg nem voltunk házasok, csak szimplán együtt éltünk élettársi kapcsolatban, mindig is közös kasszán voltunk és azon vagyunk most is.

Nagyjából azonos kerestünk van.

2017. szept. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

Eleinte nem volt az, bár azért akkor sem felezgettünk túl sok mindent, az kényelmetlen lett volna.

Így 18 év után közös házzal (az én örökségemből vettük, de nyilvánvaló volt, hogy közös tulajdon lesz, úgyis ráköltöttük az összes pénzét és az enyémet is) még szép, hogy közös kassza van. Közös az életünk és az is marad, semmi értelme nem lenne különködni.

2017. szept. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%

Milyen édesek tudnak lenni az emberek, ez váláskor szép lesz.


Természetesen nem vagyunk közös kasszán, ha bár több, mint 3 éve együtt élünk. Ami közös költség (lakbér, rezsi, nyaralás, randik), azt felesben intézzük, a többivel mindenki maga gazdálkodik, szla. kivonatot nem látunk egymástól.


Nem is mennék férjhez, csak úgy, ha előtte papírt írunk, úgy tisztább a válás. Mindig legyen B terv!

2017. szept. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%

Mi már ugyan házasok vagyunk,de mióta együttélünk,közös a kassza.

6- os nem mindenki úgy megy neki a házasságnak,hogy mi lesz,ha válunk.

2017. szept. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

#6 A külön kassza az első gyerekig működik, amikor megjön a gyed, és rájön az anya, hogy az éhenhaláshoz elég, utána marad a szárazkinyér meg a kuncsorgás apucinál. Dugig van a felnőtt topik a hasonló kérdésekkel...


Amíg az ember csak párban van, addig lehet játszani a számlák feletti izzadást és fillérb.szást, de a közös élet közös kasszával működik. Ha ennyire paranoid valaki, akkor nem való neki az együttélés, csak a lakótárs extrákkal.

2017. szept. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%

annyira közös, hogy én fizetem a rezsit, meg a kocsit, ő vásárol kaját


nagyobb dolgokat magunknak fizetjük, nyaralást viszont én


plusz minden tárgyat, gépet, bútort én veszek, hogy ha úgy alakulna, ne kelljen osztozkodni, a lakásban minden az enyém

2017. szept. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha csak élettásak válaszát várod, akkor miért a család témakörbe írsz?
2017. szept. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!