Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tudnál választani párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MikeXxX kérdése:

Tudnál választani párkapcsolat és háziállat közt?

Figyelt kérdés
Tegyük fel van egy új kapcsolatod ami jól működik de valamiért házi kedvencedet nem tudod vinni az új kapcsolatba ( összeköltözés ).

2017. szept. 25. 08:35
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
69%
Nálam max kutya jöhetne szóba,mint háziállat,aki viszont számomra családtag,senki kedvéért nem válnék meg tőle,hozzám tartozik.
2017. szept. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
61%

En soha nem adnam a kutyamat oda senkinek senki kedveert.

Aki megteszi,az egy lelketlen undorito ember...

Akkor is,ha te felsz a kutyyktol.

N

2017. szept. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
66%
En sem valnek meg a kutyamtol. Olhan alberletet kell valasztani, ahova lehet kutyat is vinni.
2017. szept. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
74%

Nem, mert van annyi eszem, hogy még a kapcsolat előtt rákérdezek mennyire van oda a házikedvencekért :'D

21L

2017. szept. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
67%

Nem mindegy az indok.

Mi pl. olyan albérletbe költöztünk össze, ami elég kicsi, plusz mindketten vacakul dolgozunk. Így a 9 éves kutyum maradt otthon a szülői házban, mert neki jobb így. Persze, megszakad a szívem, főleg, mikor látom, mennyire örül, ha hazamegyek és kétségbe esik, ha eljövök, de jobb így, mintha nálunk meg folyton egyedül lenne. Így is heti 2-3 alkalommal legalább én sétáltatom, nem lakunk messze.


Ha azért nem vihetném az állatot, mert a párom rühellené és kitiltaná a lakásból, akkor gyanítom, nem jutnánk el az összeköltözésig.

2017. szept. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
85%

Nekem van egy mentett macskám, azt gondoltam jobb lesz neki velem majd, mint az utcán, és bár így nem halt meg, de a lakásban nem érzi jól magát, egy nagyon kicsi albérletbe kerültünk. Igazából már amúgy is gondoltam rá, hogy kertes házhoz adom, mert látom rajta, hogy nem boldog.


Ha a párom össze akarna költözni és mondjuk allergiás lenne a szőrre, én valószínűleg megválnék a macskától. Természetesen úgy értve, hogy örökbe adnám kertes házba. Lehet ezért utálni, de én ismerem a cicám, és hiába minden kütyü amit kap, látom, hogy nem boldog. Engem szeret, de nagyon menne, folyton az erkélyen fekszik, be se tudom hozni.


Persze ha a párom kertes házban élne, akkor jó lenne. De én ezt úgy tartom helyesnek ha két ember megbeszéli és mérlegelnek, az állat szempontjait is figyelembe véve.

2017. szept. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
60%

Nekem jelenleg van egy pár papagájom és egy kutyám, és nem válnék meg tőlük soha, felelősséget vállaltam értük, az enyémek. Egyértelműen őket választanám, a párkapcsolatok manapság úgyse egész életre szóló biztosítékok, viszont az állataim (főleg a kutyám) számítanak rám haláluk napjáig, és egy pillanatig se lennének kétségeim, hogy kit válasszak. (Plusz más nem úgy viselné gondjukat ahogy én. Köztünk ez már amolyan családi kötelék. Nem bíznám a szüleimre se őket. Ha én valahova megyek akkor jönnek velem, mi együtt vagyunk vihetők. 😊)


Viszont: Imádom az állatokat, és nagyon nehezem tudom elképzelni az életem nélkülük - lényegében csak vegetálnék.

De ha nem lennének állataim és mondjuk egy olyasmi helyzet állna fenn, hogy a párommal összeköltözünk és ő allergiás, akkor lemondanék róla. Vagy ha olyan helyre tudunk csak, ahol nem lehet állatot tartani, vagy ha olyan a munkánk hogy nem lenne rá sok időnk. Ezekben az esetekben nem ragaszkodnék hozzá.


De meglévő állatomat el nem hagyom senkiért-semmiért.

2017. szept. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
54%
Na, beindult a sok habzó szájú állatbolod a lepontozásokkal. :) Szerintem attól még senki nem lesz rossz ember, hogy lehetőség szerint nem akar együtt lakni egy kutyával vagy macskával. Ettől még szeretem, tisztelem az állatokat, és tiszteletben tudom tartani azokat, akik el sem tudják képzelni az életüket egy házi kedvenc nélkül. Ha két ember együtt akar lenni, akkor legjobb esetben azonosan gondolkoznak a dologról, kevésbé jó esetben pedig keresnek valami kompromisszumos megoldást, és kompromisszum alatt nem azt értem, hogy márpedig a macska repül... Nem értem, hogy lehet a kérdésre adott őszinte válaszokat kevésbé hasznosnak találni, csak mert van, aki nem akarja a különféle állatok szőrét a lakásba.
2017. szept. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
78%
Olyan nincs, hogy nem tudom vinni. Ha alberletben lakik a masik, es mondjuk a foberlo nem engedi, akkor lehet keresni masik alberletet, anno kb ket het alatt talaltam olyat, ahol kutyan kivul barmi lehet. (Kutyaval is lehet, talan nehezebb, de ebben nem vagyok erintett.) De nekem pl sajat lakasom van, innen nem koltoznek ki egyelore, a pasi hozzamkoltozhet, amint beletorodik, hogy velunk lakik a macska is.
2017. szept. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
55%

Ha kertes házban laknék akkor jöhetne kutya, macska, ló, bármi ... hüllő kivételével.

De ha társasházban akkor semmi, még egy aranyhörcsög sem. Nem is jönnék össze soha olyan nővel aki ilyen helyen állatot tart.

Nagyon szeretem az állatokat és úgy is bánok velük hogy az nekik a legjobb, mindent megkapnak amire ígényük van.

Undorítő amikor valaki kikiáltja magát állatvédőnek mert állatot tart és halvány lila fogalma sincs arról hogy a kedvencének milyen igényei vannak. Az ősi elemi öszönök (pld. kutya, macska esetén a vadászösztön) nagyon keményen dolgoznak még mindig a háziállatokban, ezeket ki kell elégíteni időnként, és legtöbb esetben a panell nem alkalmas erre. Legtöbbször az állatot gyerekpótlónak tartják és gyerekként bánnak velük, és ez állatkínzás.

2017. szept. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!