Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek ez normális? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Nem akar össze költözni, csak a szülői házban?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt a párommal. Én 24 és ő 26 éves. Végzett az iskolával és most dolgozik. Én meg tanulok, meg 2 évig. Fel hoztam mostanában az osszekoltozes, eljegyzés témát párszor, de úgy érzem teljesen elzárkózik minden elköteleződéstől. Az eljegyzésről hallani sem akar. Az összeköltözést pedig csak akkor hajlandó, ha náluk a családjánál történik. Szeretem a családját, de nem akarok velük élni. Főleg úgy hogy nem egy rövid átmeneti ott lakás lenne, hanem hosszú távú. Fel hoztam az albérlet kérdését. Fedezni tudnám a költségek egy részét, hiszen suli mellett dolgozok is. Hallani sem akar róla, elvből nem akar albérletre kolteni. Jó a kapcsolatunk, sok mindenen keresztül mentünk, de az utóbbi időben ez, hogy úgy érzem, hogy nem úgyanúgy gondolkodunk ezekről a fontos dolgokról meg mérgezi a kapcsolatunkat. Mi a véleményetek? Hogy lehetne ezt a helyzetet megoldani? Előre is köszönöm

2017. okt. 15. 19:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10-es, kb. a tizede megy el a fizetésünkből.


Minek legyen akárhol házam, ha a munkám miatt momentán 1000km-re élek, és kiadatni sem tudom?

Mert az nem úgy megy, hogy kiadom, aztán minden zsír, épp elég egy idióta albérlő, aki miatt esetleg haza kell járni havonta, és máris ráfizetek, de nagyon.

2017. okt. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#10


Na ja, de nem mindenki keres havi 300 netto-t a párjával együtt 600 netto-t. Úgy valóban kijön a tizede a 60 ezres lakbér (ami elég tisztességes, ennél csak drágább van).

2017. okt. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát, hat év után itt tartani - nem egy biztató dolog.

Se eljegyzés, se család, se közös élet, így lesz ő ezzel 10 év múlva is.

2017. okt. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!