Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek az normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, hogy a párom elvárja, hogy minden nap lefeküdjünk?

Figyelt kérdés

5 hónapja költöztünk össze és azóta minden áldott nap szexelni akar.

Én eddig szexuálisan túlfütöttnek tartottam magam, nagyon élveztem a szexet és gyakran nagyon beindultam, viszont ez elmúlt.. nem tudom mi az oka. Igaz, a párommal vannak problémáink, ami oka lehet annak, hogy nem kívánom annyira, viszont még akkor is ha nagyon jól megvagyunk egyszerüen nincs kedvem hozzá. Pròbálom kerülni a szituációkat is, hogy kettesben legyünk, mert annak mindig az a vége hogy nyomulni kezd..

Általában ha visszautasítom -még ha alapja is van a kifogásaimnak (fáradtság)- akkor felháborodik és nem szól hozzám. Ha nem fekszem le vele, akkor mellettem elégíti ki magát az ágyban , amitől rettenetesen kellemetlenül érzem magam.

Ő az első, akivel együtt élek tehàt nem tudom, hogy ez lenne a normàlis? Hogy elmúlik a bizsergés és a vágy egy idö után vagy csak azért èrzem ezt mert tudom, hogy kényszerítve vagyok erre és nem tudom élvezni? 22/L


2017. okt. 15. 20:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
35%
21-éves korom közt laktam együtt egy lánnyal, ott ha átlagot akarok vonni napi 1,5volt szeptembertől-júniusig, nyáron külön laktunk,de vagy ő volt nálam vagy én nála akkor azért igyekeztünk pótolni!
2017. okt. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%
Na már megint a választ hagytam le...szóval normális lenne ha nem elvárás lenne,hanem minden este örömmel csinálnátok mind2en. Szerintem párod nem elégít ki rendesen,mert ha mindig nagyon jó lenne neked akkor biztos vágynál rá...az hogy melletted recskázik undorító!
2017. okt. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
44%

ez undorító, megalázó és felháborító.

nagyon sajnállak.

ez kizsákmányolás, szexuális objektumnak tekint, és nincs tekintettel a te igényeidre.


ha a kedved, akaratod ellenére is kicsikarja a szexet tőled naponta, az szexuális abúzus.


mert kényszer, manipuláció hatására fekszel le veled, és nem azért, mert mindennap akarod.


szerintem holnap keljél fel reggel, és szépen csomagolj össze, és húzzál el tőle, és szakíts.


bár mindig a személyes, face to face szakítás híve vagyok, ebben az esetben azt mondom, akkor menj el tőle, mikor nincs otthon és sms-ben, emailben, csetben szakíts, úgy biztonságosabb.

2017. okt. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
javítom: fekszel le VELE...
2017. okt. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
23%

Nekem bejonne,ha olyan elettarsam lenne,h minden nap akarna velem szexelni. Illetve siman izgatna az is,ha elotte/ utana recskszna mellettem a jelenletemben. Meg be is segitenek neki.

N

2017. okt. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
11%
Egészségtelen szintre állt be a kis libidód halála után megmaradt valami. Gondolatokkal javítsd meg ezt IS.
2017. okt. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én minden nap kívánom a kedvest és szívem szerint rámásznék - ez viszont is működik.


De van, mikor egyikőnk fáradt, fáj valamije, rosszul érzi magát vagy csak nincs kedve szeretkezni, ami NORMÁLIS.

Viszont ilyenkor nem agresszorkodunk meg játsszuk a sértődöttet, hanem aznap maximum összebújunk - vagy orálozunk.


Ha bármelyik fél ELVÁRJA a napi szexet és MEGSÉRTŐDIK, ha a másiknak esetleg épp nincs kedve akkor az a kapcsolat egy szar.

Az az ember egy önző, hisztis óvodás, aki alkalmatlan mindennemű együttélésre.


28n

2017. okt. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

A szex csak a felszín, mi az, hogy "elvárja", durcizik, nem szól hozzád, meg csinálja magának - te akkor csak egy beszélő papírzsepi vagy száMára?

Éretlen, erőszakos kis pöts- ha meg boldog se vagy vele, hát lépj!

A szex meg... hát nálunk is volt, hogy naponta, vagy több, meg, hogy két hétig szinte semmi, mert felváltva voltunk betegek, kimerültek.

Se se hiszti, se harag- szeretjük egymást.

2017. okt. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!