Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális ez összeköltözés után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diauss kérdése:

Normális ez összeköltözés után?

Figyelt kérdés
A párommal kb 4hónapja élünk együtt. Azelőtt külön városban éltünk,ő költözött hozzám. Viszont azóta is legalább hetente vagy kéthetente egyszer a szüleinél alszik. Szerintetek ez normális?

2017. okt. 9. 13:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Ő eddig otthon élt? Lehet így hirtelen kicsit fura neki és majd idővel elkopik az otthonalvás. Vagy lehet csak ha a szülőket meglátogatja, akkor már ottalszik. Én is hazajárok vidékre, kb 3-4 hetente, ott is alszok, mivel oda-vissza 6 órás út lenne. Meg a szülők is látni akarnak azért néha :)

2017. okt. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De itt félórás útrol van szó. :/
2017. okt. 9. 14:27
 3/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Hány évesek a szülők? Egyke párod? Sok tényezőtől függ, hogy ez normálisnak számít-e. Pl én havonta, kéthavonta vagy ritkábban járok haza, mert több, mint 200 km-re költöztem. Viszont hárman vagyunk és szülők fiatalok így nem kell pátyolgatni őket.
2017. okt. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1- 2 hetente szerintem feltűnően sok. Még sima látogatás is, nem hogy ottalvás. Amúgy, ha messze van, és ilyen 6 vagy több órás útról van szó, meg lehet érteni az ottalvást is, de nem ilyen gyakorisággal. Nagy eséllyel nem tud leszakadni anyuciékról. Hogy csak átmenetileg, vagy végleg, az majd kiderül.
2017. okt. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
vagy nem is a szüleinél alszik...
2017. okt. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Én felhívnám a szüleit, mikor "náluk" alszik, és telefonhoz kéretném.


Szerintem rohadtul csak kamuzza a dolgot.

2017. okt. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szoktam beszélni a szüleivel és ők alátámasztják amit mondd
2017. okt. 10. 14:43
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Ha otthonról költözött hozzád, akkor valószínű még nehezen megy a leválás. Szerintem nincs ezzel semmi baj. Én is hazajárok 3 hetente kb., mert hiányzik a családom, akár jön velem a párom, akár nem. Mindezt úgy, hogy együtt élünk. A párom nem igényli ezt, azzal is megelégszik, ha negyedévente megyünk haza a szüleihez, ennek ellenére megérti, hogy nekem mások az igényeim. Régebben el nem tudtam volna képzelni, hogy maximum két hetente haza ne menjek. Ma már azért nem dől össze a világ, de jól esik 3 hetente. Ez van.

Ha itt laknának a szomszédban 3-4 naponta hazaugranék néhány órára...

2017. okt. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Furcsa, de én nem paráznék ezen. Ő mit mond, miért fontos ez neki?
2017. okt. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Moni2222 válasza:

Hááát az attól függ, hogy 19 éves vagy 40... :-)

De szerintem nincs ebben semmi különös.

2017. okt. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!