Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi történik akkor, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik akkor, ha egy idősebb párnál (mondjuk 50 felett mindkettő) a férfi még kívánja a szexet, de a nőnél beüt a "változó kor"?

Figyelt kérdés
Mondjuk a férfi jó egészségi állapotban van, és bocs a kifejezésért, de "áll a cerka még rendesen" :-)
2017. okt. 22. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne kívánná a nő a szeretkezést attól még, hogy a menstruációja már akadozik?
2017. okt. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudtam, hogy 50 felett benő.....

31/f

2017. okt. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7%
Keres a nő egy fiatal szép testű vidám fiút és boldogan szexelnek.
2017. okt. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%

"Miért ne kívánná a nő a szeretkezést attól még, hogy a menstruációja már akadozik?"


Azért, mert a kor előrehaladtával csökken a nők szexuális étvágya, pláne a változó kor beköszöntével (amúgy a férfiaké is, ahogy idősődnek, de náluk sokkal jobban kitolódik bizonyos biológiai különbségek miatt, amit hadd ne kelljen elmagyaráznom :-)).

2017. okt. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Most hallom először, hogy a változókorban nem szexelnek a nők.
2017. okt. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%

"Most hallom először, hogy a változókorban nem szexelnek a nők."


Nagyon nem mindegy, hogy heti négy, vagy négyhetente egy :-).

2017. okt. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
4.: ha nem ötvenes nő vagy, ne nyilatkozz már faszsáfokat :)
2017. okt. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#4: Ez így nem igaz.

Nekem 6 éve volt klimaxom, igaz nem a korom, hanem egy betegség miatt, és ugyanúgy kívánom a szexet.

Ez nagyon egyedi dolog. Van, aki teljesen egészségesen sem kívánja a férjét x év után.

2017. okt. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én még huszonéves vagyok, a szűken vett munkahelyi férfi csapattal néha eljárunk iszogatni, akkor szóba kerülnek az "élet nagy dolgai". Szokott velünk jönni két ötvenes kolléga is.

Mindkettő arról panaszkodott, hogy néhány évvel ezelőtt még úgy pattogott rajtuk a feleségük, mint egy gumilabda, aztán a változó kor beköszöntével drasztikusan leesett a "mókakedv", van akinél nullára.


Amúgy én per pillanat egy nálam jópár évvel idősebb, de csinos nővel ismerkedem, bevallom, nem házassági céllal, csak "tapasztalatszerzés" miatt :-)

2017. okt. 22. 21:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Pont forditva van a férfiaknak 40 fele csökken az étvágyuk a nőknek meg nő. Egy 50 éves férfinak nagyon "rendetlenül áll a cerka", egy 50 éves nő meg elbír egy 25 éves pasival is.Az ágyban a fiatal férfi-idősebb nő a legjobb párositás éppen ezért, ha tetszik ez az idősebb pasiknak ha nem, nézz utana a tényeknek mielőtt hülyeségeket kérdezel.
2017. okt. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!