Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párom saját lakást vett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom saját lakást vett, amihez nekem semmi közöm, ott fogunk együtt élni. Jogos az aggodalmam a jövőt tekintve?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyunk együtt, eddig mindketten külön-külön a szüleinknél laktunk, ő albérletre nem volt hajlandó pénzt adni. Most vett egy nagy lakást, ahol majd megkezdjük a közös életet. Persze most a legtöbb embernek az a reakciója, hogy milyen jó nekem, hogy ilyen férfi a párom, aki megteremti a jövőt, és tegyem össze a két kezem. Én boldog vagyok és tervezgetek, de ott van bennem más is. Úgy érzem, hogy a párom és családja, direkt vették meg ezt a lakást ilyen sietősen, hogy engem kizárjanak mindenből. Nekem 8 hónap múlva tellik le a lakástakarék, de ezt nem akarták megvárni, addig szerették volna megteremteni a saját tulajdont, amíg se beleadni való pénzem nincs, se házasok nem vagyunk. Persze kérdeztem, hogy ha majd meglesz a pénzem, akkor belerakhatom e a törlesztést csökkenteni, de azt mondta felesleges, inkább vegyek magamnak külön lakást én is, és adjam bérbe. Ráadásul haszonélvezeti jogot kapott az anyukája. Hitel is lesz rajta, illetve pár felújítani való, amit ha úgy vesszük együtt fogunk fizetni, mert megbeszéltük hogy közös kasszán leszünk. Őszintén szólva félek, milesz akkor ha pár év múlva már nem fog úgy szeretni, és akkor az első veszekedés alkalmával a fejemhez tudja vágni, hogy ha valami nem tetszik akkor pakoljak. Félek, hogy egy alárendelt viszony alakul ki, és ha valami nem tetszik neki, vagy az anyjának, ha éppen átjön, akkor mindig éreztetve lesz velem, hogy ez az ő lakásuk, és nekem kuss a nevem. Hiába vagyok szerelmes, ezt a dolgot nem tudtam nem észrevenni, hogy mennyire kínosan bebiztosítja magát, arra vonatkozóan hogy nehogy közös tulajdon legyen ahol élünk. És ez fáj, hogy már most gyanakszik, nem bízik bennem, vagy a saját érzéseiben.
2017. nov. 4. 12:41
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%
7 hónap után senki lakàsàba nem szàllnék be egy fityiggel sem, ès nem is engednèm,hogy a pàrom beszàlljon az enyèmbe. Nevetséges az egèsz. Vàrjàtok ki a vègét. Mèg 8 hónap múlva is korai lenne. Eszednèl vagy amúgy? Együtt sem èltetek mèg de köös tilajdon, hàzzassàg? Lassìts!!!! Autót nem vennèk közösen 7 hónap utàn. Jó nagy hülye lennèl amúgy màsnak a törlesztőjèt fizetni. Tudom, hogy szerelmes vagy, de nèzd nàr kicist reàlisabban a dolgokat. 7 hónapról beszèlünk.
2017. nov. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!