Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek mennyieb kerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyieb kerül egy szép nővel együtt élni / hó?

Figyelt kérdés
Sztem min. 400e :-)
2017. nov. 5. 07:50
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Értelmetlen a kérdésed. Szép barátnőt/feleséged keresel, vagy luxusprostit esetleg egy feleségek luxuskivitelben típusú ri..cot? Mert nem mindegy, a kettő nem ugyanaz. Eleve ha egy nő szép, akkor minimális rásegítés kell csak nem plasztikai sebész... A fodrász, kozmetikus, mondjuk alap szerintem. Bár valakinek az sem fontos. Fitness bérlet sem árt, vagy valami sport, esetleg manikűr.(a műköröm mondjuk amúgy sem annyira menő már)De általában a nő is dolgozik és megkeresi magának a rá valót, szóval nem értem mit akarsz. Vagyis gondolom, hogy arra vagy kíváncsi mennyibe kerül egy sugarbaby. Na hát az sokba.
2017. nov. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
9# te most mi a tökömről beszélsz? Egy nő lehet szép biolazac és nyirokmasszázs nélkül is. Takarodj a hülyeségeiddel.
2017. nov. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg olyan f.s.ságokat írnak néhányan. Ha mondjuk megnyerném az ötös lotótt, én is elbírnék költeni egy milliót havonta.... De nem ez volt a kérdés, vagy bal.f.szul tették fel. Nyilván igényesebbnek tűnik az ember márkás ruhával, mint kínai sz.rral, de attól nem lesz szebb egy nő, hogy 500 e a táskája és nem 50 e.
2017. nov. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

"Plasztikai sebész szóba se került, de a havi 400 elfogyott."


Plasztikai sebész minek egy szép nőnek? A kérdés szép nőkre vonatkozott. Ha valaki plasztikai sebészt szeretne igénybe venni, akkor feltételezem, hogy valami mégsem elég jó rajta...

2017. nov. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Úristen!!!

Eközben az prszág másik felén él egy nő,akit nem az anyagi javak érdekelnek,sőt....mégsem talál potenciális jelöltet.....

2017. nov. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Hát igen, ezt a gondolkodásmódot, ami itt látszik, mind mind a FB-INSTA csodamédia nevelte bele a tinikbe anno.
2022. febr. 6. 07:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!