Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek mennyieb kerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyieb kerül egy szép nővel együtt élni / hó?

Figyelt kérdés
Sztem min. 400e :-)
2017. nov. 5. 07:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaaa hogy szép nő alatt kitartott luxusprostituáltat értünk? Akkor rosszul értelmeztem a kérdést.... Istenem ennyi idiótát. Szépnek lenni pontosan 0 forintba kerül. Minőségi kabátot lehet venni 10 ezer forintért. Aki sminket "a drágább biztos jobb" alapon vesz az meg nagyon el van tévedve, mert sokszor ennek az ellenkezője az igaz.
2017. nov. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%

#10

A feleséges csajok közül bogika és vivike akik kinéznek valahogy, a többi fertelem. Szóval ha te szépnek tartod magad és ezt a szintet sem ütöd meg, akkor nagy bajok vannak a havi 300-es kiadással is...

2017. nov. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
12: tanulj meg szöveget értelmezni.
2017. nov. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%

#12

Szerintem nincs vele gond.

2017. nov. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
1%

Én ismerek olyan sztorit ahol a csaj havonta 1,5M költõpénzt kap,ebben nincsenek benne a ruhài,benzin,utazàsok,étterem.

Egy hàrmast tuti elpattint a csaj.

CLA Merci neki szappantartó visszautasította neki A7-s kellett meg is kapta.

A csaj egy igazi patent fullos csaj.

Tökéletes alak,az àgyban egy luxus prosti,mindent tud a szexben amit egy nõnek tudnia kell,tudja mi kell a paliknak,és meg is adja.

Piacképes csaj ezért tudja hogy kellendõ a kapcsolati piacon ennyi az egész.

Mint egy senior programozó aki milliókért vàlogathat a legjobb munkahelyek között.

2017. nov. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
15-ös, hála az égnek, egy kapcsolat többől áll, minthogy valaki hagyja magát gyomorig seggbebszatni.
2017. nov. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%

Csak az baj 16-os hogy a nõk 85%-a nem tud igazàn szexelni,unalmasan csinàljàk sokan.

Oràlisan is borzalmas a legtöbb nõ,misszionàrius póz és ennyi.

Ezek a nõk akikrõl én beszélek kedvesek nagyon csinosak,igényesek tudnak a pasikkal bànni és én akiket ismerek mind intelligens.

Bàrki bàrmit mond.

2017. nov. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, szerintem egy átlagos lány, aki, nem luxusprosti olyan 200 körül jön ki/hó, ha együtt éltek. Kaja, programok, utazások, ajándékok. Én nagyjából ennyit költők havonta a barátnőmre.
2017. nov. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen 17-es, ezek a luxuskur..k.Ennyi pénzért Szerinted mernének nem kedvesek, intelligensek lenni azzal, aki kitartja őket?Megnézném a valós gondolataikat, ahogyan"nagy hévvel" szo..pják az eltartójukat, közben meg azt gondolják, te jó ég milyen undorító egy fazon...
2017. nov. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
73%
Tudom, cica, meglátom a 44%-ot és már tudom, hogy a miniszoknyás gcinyelő qrvácskáidról fogsz pötyögni.
2017. nov. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!