Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Igaza van a páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a páromnak?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok, a párom 29 éves. Két éve együttélünk.


Arról van szó, hogy mostanában nagyon hiányoltam a szeretetet és a romantikázást. Sokáig nem mertem szólni neki, mert úgy éreztem, hogy ha koldulnom kell a szeretetet akkor nem is vagyok rá érdemes. Inkább vártam, reménykedtem, próbáltam olyan helyzeteket teremteni, hogy esetleg magától eszébe jusson egy random ölelés vagy egy apró dicséret. (Vacsoránál meglepi desszert, előre megvett zacskó csipsz az F1 futamhoz, párszor direkt én kezdeményeztem az együttlétet és hasonlók) A próbálkozásaimnak nem lett eredménye. Végül úgy döntöttem, hogy bármennyire is megalázónak érzem külön kérni a törődést, megteszem. Egy este szépen, nyugodt hangnemben elmondtam neki, hogyan érzem magam és mire volna szükségem, mire azt a választ kaptam, hogy nem érti a problémámat. Szerinte az, hogy velem van, együtt élünk, bőven kifejezi, hogy szeret engem és ez az "extra szeretgetés" csak egy női butaság, amit "ki kéne már nőnöm ennyi idősen". Most duplán megalázva érzem magam! Egyrészt azért, mert nyíltan kérnem kellett a szeretgetést, másrészt azért, mert még el is utasított. Azóta szomorú vagyok, és ő nem érti miért! Szerinte, ha megváltoztatnám a gondolkodásomat és elfelejteném a hülyeségeimet, nem volnék szomorú és szerinte ez kizárólag rajtam múlik, tehát ő egy szalmaszálat nem tesz miattam keresztbe.


2017. nov. 10. 17:18
1 2
 1/13 Költőnő? ***** válasza:
83%
Nem a te gondolkodásodnak kellene változnia, hanem az övének. Nem baj, ha vki nem ilyen bújós, de akkor ne a másikat hülyézze le, hanem mondja meg, h ő szimplán nem ilyen.
2017. nov. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Ez csak most derült ki számodra, hogy ő nem ennyire szeretgetős típus?


Ha neked ez nem felel meg, akkor szakíts, de ne kérd, hogy valaki vetkőzzön ki önmagából csak azért, hogy megfeleljen neked.

2017. nov. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Pedig ezeknek alapvető dolgoknak kéne lenniük egy kapcsolatban. Persze, vannak napok mikor őszintén megmondva a hátad közepére sem kívánod a másikat, nyilván nem lehet minden nap romantikázni. De szerintem olyan alap dolog, hogy ha mellettem ül, akkor megfogom a kezét, vagy hozzábújok. Hogy este lefekvés előtt még összebújunk kicsit. Nem vagyunk nagy romantikázós pár, de azért szinte mindennaposak az ilyen apró szeretgetések.

Én nem maradnék együtt ilyen emberrel. Ha ilyen pasira vágynék lakótársat keresnék nem párkapcsolatot.

2017. nov. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%

Nem a mi kéne nem kéne itt a fontos, hanem az, hogy máshogyan fejezitek ki a szereteteteket. Fontos volna úgy szeretni egymást, hogy az a másiknak jó legyen, ne úgy, ahogy nekünk jó. A kérdés az, hogy tudja-e a pár úgy szeretni egymást, hogy az mindkettejük megelégedésére szolgáljon. Hacsak nem egyeztek ilyen téren, akkor bizony kompromisszum kell, ahogy mondtam, máskülönben az egyik fél úgy fogja érezni, hogy mindent két kézzel szór a párja elé, az a szemét, hálátlan gáci még egy rohadt ölelést is sajnál. Igazából nem baj, ha képtelen rá, de ilyenkor konkrétan EZT kéne: "Szeretlek, de nem tudlak téged úgy szeretni, ahogyan az neked jó lenne. Sajnálom, hogy raboltam az időd, azt hittem menni fog.". Dehát szeretünk dugni is, meg a gondoskodást is na. Én kérek elnézést kérdező. Szerintem beszéljétek újra, aztán döntsétek el, hogy mit és meddig akartok csinálni.

31/f

2017. nov. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs igaza,az meg külön bunkóság,hogy még le is szól téged mikor neked van egy normális(!!) igényed.


Nem értem ezt miért esik nehezére megtenni. A szexuális életetekkel minden rendben? Mert ha ott is hiba van max lakótársak vagytok...

Vagy ha a szeretgetés nélkül is lefekszik veled akkor meg inkább csak ágymelegítő.


Off:

Szerintem nem normális ha az ember nem mutatja ki a párja iránt,hogy szereti. Én nem tudnék ilyennel együtt lenni.

2017. nov. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A szexuális életünk addig volt rendben amíg nem fásultam bele a szeretetéhségbe. A kapcsolatunk elején nem volt ilyen rideg! Amióta együtt lakunk lassan, fokozatosan vált ilyenné. Egyértelműnek veszi, hogy együtt vagyunk és hogy most már semmi olyanra nincs szükség, ami az elején még megvolt. Persze a szex miatt is a "buta gondolkodásom" a hibás és én teszem tönkre azt, ami eddig jó volt....
2017. nov. 10. 19:51
 7/13 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Erre reagálva alaposan beolvasnék neki és otthagynám. "Buta gondolkodás"? A fene fog gondolkozni ezen. Nagyon nagy az arca és sokat képzel magáról...

2017. nov. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
El van kényelmesedve, alap hogy vagy neki.
2017. nov. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ASAP szakítás!
2017. nov. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szakíts vele, ha ennyire nem érti, mi a baj és meg sem órbál tenni azért, hogy neked (is) jó legyen, miről beszélünk?


Nem bundát kérsz aranyórával-lánccal, hanem hogy szeretgessen többet.

2017. nov. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!