Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaza van a páromnak, szarságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a páromnak, szarságokkal foglalkozom?

Figyelt kérdés

Már sokszor utalt rá, hogy mennyi mindent csinálok rosszul, de ma különösen kiakadt.

Elfelejtettem tegnap lekérni egy fontos iratot, így nem lett kész mára, csak holnapra, nem tudom holnap leadni, csak hétfőn. Holnap van az első nap, és október 4. a határidő.

De apróbb dolgokkal is sokszor elégedetlen.

Hogy túl sokat foglalkozom magammal, túl sokat vásárolok (havi 5-15 ezer, saját kereset), túl sokat nézegetek ruha/kozmetikum rendelős oldalakat, e-bay-t akármit, és hogy ebben az időben lehetne más, sokkal hasznosabb dolgokat is csinálni.

Valóban nézegetek ilyen oldalakat, de szökőévente ha veszek valamit (tudom, akkor meg minek).

Vagy máskor túl keveset készültem a vizsgámra, mivel tudtam, hogy így is átmegyek, nem vagyok elég lelkiismeretes.

Vagy miért nem olvasok több könyvet, amikor olvasok, akkor miért mindig magyarul olvasok, miért nem valami idegen nyelven, az hasznosabb.

Meg hogy viselkedhetnék végre felnőttként, első helyen a munka, a háztartás, a továbbképzés kell legyen, és csak utána saját magam. Lelkileg készülhetnék az anyaságra, baba mellett majd úgy sem lesz időm/pénzem magamra költeni, elkezdhetnék ehhez alkalmazkodni most, és nem csak 4-5 év múlva, ha tényleg gyerekem lesz...


Mi a fenét csinálok ennyire rosszul?


24n


2017. szept. 13. 17:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, nem igazán csinálsz semmit rosszul. Vagy is, durván rosszul, amiért szólni kéne, szóvá kéne tenni.
2017. szept. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem feltétlen rosszul csinálod, de egészen más a mentalitásotok, valószínűleg nem illetek össze. Így nehéz lesz a konfliktusokat elkerülni.
2017. szept. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
12%
Hát, ezek közül csak a ruha/kozmetikum rendelős oldalak nézegetése tűnik nettó időpazarlásnak, a többi szerintem tök vállalható.
2017. szept. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
A párod egy elnyomó fasz. Eszedbe ne jusson ennek szülni, mert rabszolga leszel amíg élsz.
2017. szept. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Hát nem tudom. Az én párom nem szól bele abba, mivel töltöm a szabadidőmet, milyen oldalakat böngészek. Cserébe én se bsztatom. A miénk szép párkapcsolat. A tietek mev valami hűbérúri viszony.
2017. szept. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
"Mi a fenét csinálok ennyire rosszul?" - Azt, hogy egy ilyen kontrollmánias gyökérrel vagy együtt ahelyett, hogy egy normális társat keresnél magadnak, aki képes szeretni és tisztelni téged.
2017. szept. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
16%
En is kb olyan világnézettel rendelkezek mint a barátod, csak én magamat is rendesen kritizálom, illetve vizsgára készülni tényleg elég annyit is, hogy átmenjen az ember. Amit használni kell, azt úgyis megtanuljuk újra. :)
2017. szept. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%

Ilyen utolso kisajatito beteg allatnak ne szulj soha. Jobban jarsz,ha meg ma elhagyod es minden elerhetosegedet lecsereled,h soha tobbet ne keressen.


Nagyon veszelyes orvosi eset a parod.


N

2017. szept. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%
Bocs, de a baratod egy degeneralt zsarnok. O mivel keszul pl lelkiekben az apasagra, a teged cseszegetesen kivul? :))) En egy ilyen embert abszolut nem vennek komolyan, nem terveznek vele semmilyen kozos jovot. Egyik pontban sem jogos a velemenye, amiket felsoroltal. Az egvilagon semmit nem csinalsz rosszul ezek alapjan.
2017. szept. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%
Ugye, most az apukádról írtál, és nem a párodról? Max. annak engednék belepofázást az életembe. Ja...., nem, felnőtt nő vagyok, úgyhogy sajnos már ő sem vaúzhat bele.
2017. szept. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!