Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szabad "bejárás" egymás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabad "bejárás" egymás telefonjába?

Figyelt kérdés
Ez meg mi? Hol van a magánszféra?Hol a bizalom? Nincs titkolni valóm de pl. barátnőm bizalmasan ír nekem valamit miért láthatná a párom?Soha nem nézek bele a telefonjába, email-jébe, ő se az enyémbe.Nálatok, hogy van ez?
2017. nov. 18. 10:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
66%

Jó duma ez a magánszféra, - de miféle magánszféra az, amit titkolni, vagy tabusítani kell a párod előtt? Gáz.

Mi nem piszkáljuk egymás telefonját, valszeg mert igazán szeretjük egymást.

2017. nov. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Nincs titkunk egymás előtt, de nem olvasgatjuk egymás dolgait, nem kutakodunk a másik pénztárcájában, vagy táskájában, pedig a lehetőség meglenne rá.

Mondjuk ha valamelyikünk állandóan a telefonján lóg, akkor megszoktuk kérdezni kivel chat-el a másik, de ennyi.

Nekem is van két telefonom, szanaszét a lakásban, akkor olvashatna bele, amikor csak akarna, de nem teszi. Én sem kutakodok az övében, pedig megtehetném.

Nekem már az adna gyanúra okot, ha cipelné magával a telefonját fürödni is és lezárná, hogy véletlenül se tudjak hozzáférni. Ezen a ponton már lehet elkezdenék ráparázni a dolgokra. Tanultam az exemből. :)

2017. nov. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Kérdező, maximálisan egyetértek Veled. (A közös fb profil is nevetséges)

A telefon mindig ki van téve nálunk, de eszünkben sincs belenézni egymáséba soha. Sőt, attól is rosszul vagyok, ha valaki más rajtam kívül megfogja.

35/N

2017. nov. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem, miért hiszik az emberek a bizalom mérföldkövének azt, hogy megosztjuk egymással a jelszavakat jelszóval turkálunk egymás telefonjában. Igenis van olyan dolog, ami magánügy (munkáltatóval, ügyféllel, barátnővel való bizalmas beszélgetés - pl. hogy épp fosik, milyen gyógyszert vegyen be). Ezzel együtt simán megmutatjuk egymásnak a beszélgetéseket, ha a másik épp a fürdőben van, de vár hívást/e-mailt, akkor megkér, hogy nézzünk már rá, hogy írt-e/hívott-e XY, vagy simán megkerestetünk a másikkal infót. Én tudom az ő jelszavát, mert megadta, amikor az én okostelefonomról néztük az övét, de azóta sem néztem bele magamtól, mert minek.
2017. nov. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

A telefon többnyire tabu...kivétel, ha valamelyikünk telefonját keressük a lakásban.


A pénztárca tabu, de ha szüksége van valamelyikünknek valamire, akkor kér és vesz. Ugyanez a táskánál.


Zsebek...hmm mosás előtt átkutatnom a zsebeit, mert pár öngyújtót biza' kimostam már feledékenységből :D. Zsebbe még divat titkolnivalót helyezni :D?


Autót szintén kölcsönkérjük egymástól, nem engedélyt kérünk, de szólunk, hogy "figyu az enyém a garázsban áll, elvinném a tiédet".


Számítógép közös, nem védünk le semmit, de nem is nagyon kotorászom a mappáiban. Nekem meg csak 1 képem van Ray Donovan-ről a számítógépen, az is azért, mert valakinek megmutattam a képet :D...

2017. nov. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Szüleim 36 éve házasok, sosem néztek bele egymás telójába, nem is tapogatják azt, email-t sem nézegetik. Nekem ez a minta, szóval ennyit erről.
2017. nov. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Mondjuk nálunk, mivel én mosok, muszáj a zsebeit átnétnem, mert folyton benne hagyja a zsepijeit meg a blokkjait.

Zseb, telefon, facebook, egyéb: néha megkérjük egymást, hogy, nézze már meg ki írt, főleg ő, mert elfelejt fontos üzenetekre válaszolni és akkor megnézem neki és válaszolok is, de ezeket ő kéri. Ő van bejelentkezve a gépen mindenhová, ha valamit meg akarok nézni, megtehetem (képeket, ilyesmi), de ezt is úgy hogy ő ad rá "engedélyt". Nem tabu semmi, de amit nem kérünk a másiktól, hogy nézze meg, azt nem nézzük. Ennyi.

2017. nov. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Zseb, telefon, facebook, egyéb


Zseb helyett pénztárcát akartam írni.

2017. nov. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
59%

Nincs rejtegetni valónk, ezért nem kapunk idegrohamot, ha a másiknál van a telefonunk és belenéz valamiért. Van szabad bejárásunk egymás telefonjába.


Volt pl, hogy az enyémről hívta az anyját (anyóst), mert az övéről lefogyott a pénz. Akkor még feltöltősek voltunk mindketten. Vagy az ő telefonja volt kéznél, és ott néztem meg a naptárban mikorra esik egy dátum, vagy azt, hogy hány óra...ilyenek.

Tudjuk a feloldókódokat egymás mobiljához, ahogy a facebook jelszavakat is, bár azok a közös gépünkön amúgy is el vannak mentve, az övé firefoxban, nekem automatikusan bejelentkezve marad explorerben, mert bellítottam.

Legutóbb azt hittem le lettem tiltva egy oldalról, mert nem jelent meg nekem fbn, ezért megkérdeztem beugorhatok e megnézni az övén mi a helyzet, és kiderült, hogy nem engem tiltottak le, hanem az oldalt törölték amit meg akartam nézni. De ha nincs ott, és úgy lépek be megnézni, akkor se állt volna neki hisztériázni mert be merészeltem lépni a facebookjára.

Megvan köztünk a bizalom.:) Ezért nem titkolózunk egymás előtt. Konkrétan privát üzeneteket nem olvasunk el, híváslistát sem nézegetünk, bár ha megtennénk akkor sem találnánk semmi terhelőt egymás cuccaiban.


Aki ennyire betegesen félti a másik előtt a dolgait, nehogy belenézzen, az titkol valamit. Sosem lennék együtt ilyen emberrel. Egyszerűen nem passzolnánk egymáshoz.

2017. nov. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
43%

19 vagyok


A zsebeit muszáj kiüríteni, mert mostam már ki párszor zsepit, nem kellemes. Erre meg is kértem, hogy csinálja meg a saját cuccaival, mert elég uncsi foglalatosság:) A pénztárcáját, férfiként ő maga adja a kezembe, hogy rendezzem el a pénzt,tegyek félre mindenre amit nem tudunk azonnal fizetni, pl a rezsit rögtön fizu után tudjuk, viszont a mobilszámláinkat, vagy a kiegészítő bérletét csak hónap végén.

Közös megegyezés alapján én kezelem a pénzt. Ő így kezeli azt a gondját, hogy elszórná hülyeségekre. Csak annyit és akkor visz magával amennyit kell, ha bevásárlást intéz, vagy postát. Vagy ha megy a szabadnapján kártyázni, és venni is akar, akkor arra visz magával. Ennyi.

2017. nov. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!