Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek, hogy ne érezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne érezzem kevesebbnek magam nála?

Figyelt kérdés

Párommal már egy ideje együtt élünk és eddig is zavart, hogy nagyon jól fizető állása van én meg suli mellett dolgozgatok (ha van időm). Mikor párom ledoktorált, lett egy nagyon jó munkája, több fizetéssel. Tegnap a telefonomon belépett az internetbankba, hogy megnézzen valamit. Amikor visszaadta a telefonomat, elfelejtett kilépni belőle és megláttam mennyi van a számláján.... elég volt ahhoz, hogy a számat kapatgassam össze a földről. Mikor megtudtam, hogy mennyi pénze van, alig éreztem magam valakinek.

Veletek volt már ilyen? Mit tettetek, hogy jobban érezzétek magatokat? Vagy mit tennétek ti a helyemben?



2017. dec. 18. 17:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, minek ereznem magamat kevesebbnek? Mit kene tenned? Milyen barmilyen tennivalo van ebben a kerdesben? Ha te ilyen irigy, komplexusos ember vagy, akkor inkabb dolgozz magadon egyedul. Megfelelo segitseggel lehet eredmenyesen.
2017. dec. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülj és gondolj arra, hogy azért annyira "kevés" nem lehetsz, ha veled van.
2017. dec. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy ember értékét nem az határozza meg hogy mennyi pénz van a bankszámláján.
2017. dec. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Mit tegyél? Hát menj el egy szakemberhez, és kezeltesd ki a komplexusaidat!
2017. dec. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
Ha te vagy a férfi, és ő a nő, akkor a helyedben engem is zavarna. De ha fordítva van, akkor azért nem olyan gáz ez. Nyilván az lenne a legjobb, ha mindketten dolgoztok, és közösen egyeztek meg a céljaitokról. Másrészt neked "még" nincs teljesértékű munkád. Ez nem azt jelenti, hogy életképtelen vagy!
2017. dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne hozzá képest mérd magad. Magadhoz képest nézd meg mi az amit kitudsz magadból hozni s az elégedetté tesz majd téged.
2017. dec. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a pozitív hozzászólásokat. Aki meg azt hitte, hogy mennyire poénos lesz, hogy nem épp megfelelő valaszt ad, azzal közölnöm kell, hogy sajnálom de szerintem ez annyira gyerekes viselkedésre vall, hogy inkább a Micimackós kérdéseknél kéne írnia az "okosságait"

Az egyik kommentre reflektálva:

Én nő vagyok, a párom férfi. És ő is mindig mondja, hogy nem baj, ha nem keresek sokat, mert most a fő munkám a tanulás, csak eltartva se szeretem érezni magam.

2017. dec. 18. 19:51
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek... ez egy kreált valami a fejedben, amit a mai feminista karrierista baromság gerjeszt.


Ha keveset keres a férfi az a baj, ha sokat keres, akkor meg elnyomja a nőt.

Kevesebbnek érzed magad, mert a feminista propaganda belédverte, hogy neked is milliókat kell keresned vezető poziban.

Bizonyos értelemben ez hajszolja karrierista harcba a nőket, sokan emiatt nem vállalnak gyereket, parazitának titulálva őket.


Mielőtt megbélyegeznétek, nem vagyok Fideszes, sőt ellenkezőleg... de attól hányok, ahogy manapság gondolkoznak a nők. Rengeteg kiégett amazon harcos 30-as nővel találkoztam mostanában. Nem az a baj, hogy karriert akarnak, hiszen egyenlőek vagyunk, a nők is megérdemlik a kiteljesedést. Az csesz fel, ahogy teszik. Férfi módra próbáltok helytállni, gyakran visszataszító eszközökkel... gyűlölve, féltékenykedve a férfiakra / női kollégákra, csapatmunka és alkalmazkodás minimális voltát sem mutatva. Rengeteg a kérdésben is szereplő erős kisebbségi komplexussal... komolyan a 100 fős vállalaunknál a legtöbb munkahelyi konfliktusunk az ilyen személyekkel volt. Paranoia, féltékenység, túlérzékenység, kisebbségi komplexus, elnyomástól való rettegés stb... holott a tizede sem lenne szükséges a boldoguláshoz.


Azt mondom kezdünk nagyon átesni a ló túloldalára.

2017. dec. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nem pénzben mérjük az emberek értékét, az butaság lenne.

Kedves vagy-e? Ha igen, akkor ez kipipálva

Becsületes vagy-e? Ha igen akkor szintúgy ez is.


Amúgy meg ha már a munkát vesszük alapul, te is ledolgozol-e becsülettel 4-6-8-10 órát? Ha igen, akkor nincs okod bűntudatra, mert tisztességesen elláttad a feladataidat, tehát te is megérdemelnél annyi pénzt, mert te se feltétlenül kedvtelésből végezted el azokat a teendőket. Amúgyis, ha még kedvtelésből is végezted el, de ezzel valakinek jót tettél, és ugyanúgy 8 órán át húztad az igát, mint mások, jutalmat érdemelsz, és meg is érdemelsz ugyanannyit, mint mások, mert dolgoztál vele, beletettél sok munkát, akár fizikai , akár szellemi megerőltetésről/munkáról van szó.

2017. dec. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Főleg ha tanul... ha tanul valaki, akkor az egy különleges állapot. Akár dolgoznod sem kéne. (Nehéz szak mellett nem is igen kellene/szabadna, max MSc-n. Az is szakmai munka legyen)

A helyedben örülnék, hogy nem kell az éhenhalásom aggódnod, vagy diákhitelt fizetned. Koncentrálj az egyetemre, aztán neked is lesz majd PhD-d egyszer. Úgy sem ettől lesz valaki az ember.


Attól meg doktorim van, soha nem érezném kevesebbnek a másikat. Ha neki egy minimálbéres állása van amit imád, vagy vannak tervei, kitörési lehetőségei akkor minden tiszteletem és imádom a barátnőmet. Ha látom, hogy halad a céljaival, felőlem élhet szoctámból meg diákhitelből is.

2017. dec. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!