Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek, hogy ne érezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne érezzem kevesebbnek magam nála?

Figyelt kérdés

Párommal már egy ideje együtt élünk és eddig is zavart, hogy nagyon jól fizető állása van én meg suli mellett dolgozgatok (ha van időm). Mikor párom ledoktorált, lett egy nagyon jó munkája, több fizetéssel. Tegnap a telefonomon belépett az internetbankba, hogy megnézzen valamit. Amikor visszaadta a telefonomat, elfelejtett kilépni belőle és megláttam mennyi van a számláján.... elég volt ahhoz, hogy a számat kapatgassam össze a földről. Mikor megtudtam, hogy mennyi pénze van, alig éreztem magam valakinek.

Veletek volt már ilyen? Mit tettetek, hogy jobban érezzétek magatokat? Vagy mit tennétek ti a helyemben?



2017. dec. 18. 17:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
17%

Semmit nem tennék. A számlán levő pénzen kívül lehet még több pénze, arra nem gondolsz?!

Helyedben szégyellném magam.

2017. dec. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
55%

A kémkedést meg ne is említsd neki.

Még ha véletlenül is láttad, bár kötve hiszem... ilyenkor ki szoktátok használni az időt és kémkedni a másik után.


Én rúgtam már ki csajt emiatt. Vagy legalábbis durván összevesztem vele, mert a hátam mögött elolvasta az üzenetváltásomat és rákeresett még a nevére is.


Ezek magánügyek, nincs jogod turkálni benne. Legközelebb visszaadod neki, hogy lépjen ki, nem akarsz turkálni a személyes zónájában. Ezt pozitívan élik meg a férfiak, ellenben a kémkedésre ugranak.

2017. dec. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
55%

Mennyi az a sok pénz? Mert ezis relatív. Meg hogy miért van a számláján éppen anyni.

Gondolom idősebb már mint te, volt ideje azta pénzt összerakni.

2017. dec. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
19%

Jah... pl 5-10 misi az nem nagy szám.

Még egy kezdő KKV-re sem elég.


Szerintem egy 5-800 ezres postdok fizetésből ennyit lehet félretenni, pár év allatt, ha nem utazgatjátok el.

2017. dec. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
34%

Mármint ezt nem nagyképűségből, de ha ilyen kaliberű összegről van szó, az teljesen normális átlagos jó kereset mellé járó fizu és megtakarítás, ha nem rég kezdte akkor ügyes volt.


Komolyan vicc, hogy ez a probléma :D A magyar lakosság elnyomó többsége egy pár 100 ezer Ft-nál nem látott többet a számláján... inkábn örülnöd kéne, hogy félretesz lakásra, nehezebb időkre stb...

Amire mi 25-30-asok nyugdíjasok leszünk, felére eshet a nyugdíj + 80 év lesz a korhatát. Gyakorlatilag fenntarthatatlan a rendszer...


Aki félre tud tenni pár millert, az már hatalmas pozitívum

2017. dec. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért éreznéd?


A kedvesem - átszámítva forintba - kétmilla körül keres, én meg 400-at sem sokszor.

Ez van, de attól nem vagyok kevesebb, és ő sem látja így.


Vannak, akik az orrom alá dörgölik, azt meg leszarom, foglalkozzanak a saját életükkel.

2017. dec. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Látom soman kicsit másként értelmezték a kérdésemet...

Ez nem kémkedés, akkor lenne az, ha tudni akartam volna a vagyonát.

Az, hogy mi a sok az valóban relatív. Ahhoz képest, amit én keresek diákmunkával, ahhoz képest nagyon gazdag, de igaz, kinek mi

2017. dec. 19. 16:57
 18/20 anonim ***** válasza:

Diákként nekem is igen csak örültem ha egy 100-asnál több volt a számlámon, és mindennel spóroltam.

... de ha normálisan keres egy ember, akkor illik lenni 1-2M félretett pénznek. Max annyinak, a többit be kell fektetni.

2017. dec. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy egyébként? 19?
2017. dec. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Miért volnál te levesebb nála? A pénzed kevesebb az övénél.
2017. dec. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!