Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A fiatal férfiak hány százalék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal férfiak hány százaléka tud disznót vágni?

Figyelt kérdés

#Mindenférfidisznó
2017. dec. 20. 18:44
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Én csak disznó arcot tudok vágni.
2017. dec. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

a hajnali négyes pálinka helyett 6-ig pihengetek aztán van, hogy napi 3-4 db lemegy


nem vagyok hentes de ez a munkám mert hibbant lennék potomért eladni a kész hízót


persze ipari gépekkel nem olyan nagy szám ez sem


24f

2017. dec. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
30%
A nokedli szaggatásával max. a ganézás mérhető össze bonyolultságban...
2017. dec. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Kevesen, de az én Uramnak pont megy az elejétől a végéig.
2017. dec. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
9%
Már ott buktad, hogy nem 4, hanem 5 órakor kelek és nincs pálinka:) Nem szeressem és mivel egyedül szúrom, más sem iszik:)) Feldolgozásból, a bélmosást nem csináltam még. Bár, a fodros bélbe töltött hurkát imádom.
2017. dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Nem tudom a pontos adatot. De szúrni nem szúrtam még de lőni(disznólövővel) fogni (kötél/bowden) pucolni tudom. Ha nagyon kell akkor perzselem is szét is szedem hurkát kolbászt megkeverem de általában csak segéd vagyok túl a 100adik disznóvágáson. Unokaöcsém ügyesebb, a baráti körének a nagyrésze is. Unokahúgom férje sertéstenyésztő ő évi 50 et szúr 40 et ebbő perzsel hasìt is fullra 25 öt csinál. Mi 27-34köztiek vagyunk.kb 20 hasonló ismerősöm van.
2017. dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
51%
#25 a bélmosás "slejmolás" női munka nálunk. De már 10 éve nem mostunk belet. Vagyis a bolti belet átmossuk de a disznóè megy ki az erdő alá avagy részegen rodeó a 80 assal!
2017. dec. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Ja ès vágtunk már nyulat kecskét bárányt tehenet ès lovat is a ló az rossz volt. A tehén meg halála után darabokban is ugrál az asztalon.
2017. dec. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
5%

két öreg meg levágta egy rakás macskáját itt a faluban..


nem tudom mi jött rájuk, felszaporodtak a cicuk, azt egyik nap nagykést szegezz, "mama kaptyad á üket" azt nyessz


kemény nem?

nemtom lett-e hurka, kolbász..

2017. dec. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
27 Tudom, hogy már nem mossák, de én még nem láttam üzletben fodros belet. Avékonyb töltött meg az gész családban, egydöntetű utálatnak örvend. Vagy is mosás, vagy nincs hurka.
2017. dec. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!