Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A fiatal férfiak hány százalék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal férfiak hány százaléka tud disznót vágni?

Figyelt kérdés

#Mindenférfidisznó
2017. dec. 20. 18:44
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
2017. dec. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban elég sok állatunk volt, disznó,kacsa,csirke,nyúl, posta galamb, aoám amíg észnél volt és nem ivott,akkor versenyeztette is a galambokat,voltak gyűrűk is stb. Na mivel sok állat volt,köztük disznó,így láttam már egy jó pár disznóvágást, néha egy-egy.csirke vagy nyúl vágást is. Apám halála (1992) után elköltöztünk egy másik városba,ahol panelban éltünk anyámmal és bátyámmal, egy darabig kimaradtak a disznóvágások, de "mostanában", olyan 2-3 éve megint részt vettem egyen,rokonsággal.vágtuk,mi is dolgoztuk fel. Nagybátyám és unokatesóm elég jól ért az ilyenekhez.
2017. dec. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 Diavolino44 ***** válasza:

32 vel meg fiatalnak szamitok?

Imadtam disznot vagni. A legjobb buli amit a ferfiak kozosen csinalhatnak. Sajna ma mar ez is ritka..

2017. dec. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Igazából mindent meg tudok csinálni amit egyedül meg lehet. Annyi, hogy a bontás és a töltés nekem 2-3x annyi ideig tart, mint egy olyannak aki ezt csinálja x ideje.

31/F

2017. dec. 21. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
67%
Na ne gyertek a kifogassal, hogy par dolgot hentes vegez! Nalunk akarmikor volt vagas, mindent a ferfiak csinaltak! Semmi hentes nem jott! 25N
2017. dec. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

35-nél a pont. Én, pici gyerekkortól benne voltam. A párommal ép csak össze kerültünk, ő képen látott csak disznót és még is bele vágtunk ketten, levágni, feldolgozni.

A hentes, csak elszúrja. Ha meg ott állok felette, mit, hogyan szeretnék, akkor megint minek a hentes?

2017. dec. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Megeszem a disznohust, de en nem olnem meg a sajat kezemmel.
2017. dec. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de hogyan került ez a kérdés az "együttélés" rovatba?
2017. dec. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Keress kérdéseket hasonló témában: Mindenférfidisznó nektek is feltünt a kérdés alatt
2017. dec. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Bakker itt röhögök a válaszokon, utána láttam én is a keresőszót...szép.
2017. dec. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!