Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Házaspárok, mivel töltitek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házaspárok, mivel töltitek az ünnepeket?

Figyelt kérdés
Úgy értem a kötelező vendégjáráson túl. Mit csináltok otthon egész nap? Hogyan telik a szabadság?

2017. dec. 30. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Nincs kötelező vendégjárás, sőt, semmi nem kötelező. Ami kötelező, az már inkább nyűgnek tűnik.

Más részről meg ünnepek, munkával telnek. Például, a szilveszter éjjel is.

2017. dec. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Mi nem mentünk vendégségbe. 23-án este fél 10ig dolgoztam, amikor hazaértem, feldíszítettük a karácsonyfàt. 24én reggel 10ig lazsáltunk, aztán odaadtuk a gyerekeknek az ajándékokat. Aztán hagytuk őket játszani, mi meg élveztük a nyugalmat. Hímeztem, közben beszélgettünk a férjemmel. Aztán ebédeltünk. (Gyorsfagyasztott Cordon bleu+ sültkrumpli volt a menü, nem bonyolítottam túl). Aztán filmet néztünk, borozgattunk, játszottunk a gyerekekkel, szóval eltelt a nap. 25-én főztem egy tonhalas spagettit, miután délelőtt fél10kor kimásztunk az ágyból. Kicsit takarítottunk, mostam. Hímeztem, filmeztünk, gyerekekkel játszottunk, és PIHENTÜNK. 26-án már gyagyák voltak a gyerekek, így elmentünk az állatkertbe. (A közeli városban van egy ingyen látogatható állatkert). Kb.1 órát rohangáltak, kergették a tyúkokat. Aztán megebédeltünk a bohócos gyorsètteremben. Otthon megintcsak pihentünk. Aztán este megérkezett anyukám. 27-én dolgoztam, anyukám vigyázott a kicsikre, a férjem aludt egy nagyot. A déli és az esti műszak között gyorsan bevásároltunk. 28-án a háztartással foglalkoztunk, illetve a férjemnek volt egy kis szerelni valója a mostohaapámnál. Addig a gyerekekkel elmentem játszóházba. Este a nagyszülőkre bíztuk a gyerekeket, és elmentem a férjemmel étterembe meg szaunázni. Tegnap egész nap dolgoztam, ma is dolgozom. Tovább még nem tudom. ;)
2017. dec. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért lennénk itthon egész nap? Nem kötelező.

Kihasználjuk, hogy együtt a család, és a nagycsaládos kedvezményt a vonaton. ;)

Ma is megyünk tekeregni. Tegnap élményfürdőben voltunk. Előtte kirándulni. Holnap lesz egy kis sütés-főzés, szilveszterezni jönnek át a barátaink. Társasozunk, sajtfondüt eszünk, éjfélkor kis tüzijáték. Utána a gyerekek mennek aludni (van hely bőven). Utána borozgatunk, beszélgetünk, hajnalban kis alvás. Nagy közös tízórai után mennek haza a vendégek.

Mondjuk azzal sincs gond, amikor egy nagy zacskó csipsszel bebújunk mind az ágyba, és egymás után nézzük a meséket meg a filmeket. Lustálkodni is jó néha.

2017. dec. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A családos-tekergős programokat értem (mi is csináljuk). De ha otthon vagytok egész nap, akkor mindenki csinál ezt-azt, olvas, stb. vagy együtt csináltok dolgokat?
2017. dec. 30. 09:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Társasozunk (pl Scrabble), filmezünk, olvasunk. Közös evészet, séta a belvárosban, bevásárlás szilveszterre.

Gyerek nincs.

32n

2017. dec. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk nincsenek még gyerekek, ketten vagyunk a férjemmel.

23-án már nem dolgoztam, akkor 10-ig ágyban voltunk, aztán összeszedtük magunkat, és elmentünk fát venni. Délután kitakarítottunk meg elszaladtunk még venni ezt-azt. Este filmet néztünk.

24-én megint 10-ig aludtunk, délelőtt csak úgy pihengettünk, neteztünk pizsiben, meg kávézgattunk. Dél körül összeszedtük magunkat, skype-oltunk 1 órát anyósékkal ( ők külföldön élnek). Utána feldíszítettük a fát, csináltunk vacsorát. Vacsi után pedig kibontottunk egy üveg pezsgőt, és filmet néztünk.

Utána 2 nap reggeltől estig családlátogatás.

27-én már dolgoztam. Tegnap volt egy szabadnapom, megint csak pihi. Szilveszterkor pedig ugyanezt tervezzük csinálni :D Idén otthon maradunk kettesben és lazulunk. Talán még egy kád forró vízbe is beülünk együtt.

Hosszú és mozgalmas évünk volt (idén házasodtunk), majdnem 1 éve nem volt időnk a szabadnapokon olyasmire, hogy leüljünk egy 2 órás filmet megnézni, most pótoljuk :D

2017. dec. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk csak szenteste volt "kötelező" körünk a férjem családjánál, mindig ott töltjük a szentestét, fát díszítünk, vacsi, a végén ott van ajándékozás is, aztán húzunk haza, és kettesben töltjük a téliszünetet. Nekünk olyan a munkánk, hogy nem járunk 2 ünnep közt dolgozni (sem ünnepnapokon, sem hétvégeken).

Mit csináltunk? Kipihentük magukat leginkább.:) Játszottunk a gépen, társasoztunk, kártyáztunk, főzőcskéztem, ő 2x leugrott vásárolni, sorozatokat néztünk, jókat kajáltunk, szilveszterkor iszogattunk. Ennyi.

2018. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!