Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Boldog párkapcsolatban élők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog párkapcsolatban élők, nálatok milyen az együttélés?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy aki már egy ideje együtt él a párjával, gyerekvállalás előtt áll pl. Azoknak milyen a viszonyuk, a kapcsolatuk, harmonikus-e, hiányoznak-e dolgok, vagy alapjáraton boldogok és ritkán veszekednek, megkapnak-e mindent a párjuktól, mi a fontos egymásnak.
2018. jan. 24. 07:31
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Nem igazán hiányzik semmi.Persze vannak dolgok amikre szívesen emlékszem még szinglikoromból de inkább csak jó néha kicsit nosztalgiázni.

Természetesen vannak viták.Egyszerre ment a lakásvásárlás és babavárás, 8hónapos terhesen költöztünk ez nagy feszültségeket szült.De együtt toljuk a szekeret, közös célok közös értékrend, szerelem.Minden szuper☺

2018. jan. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Közösen megállapított/megbeszélt és betartott rend.


Harmónia-diszharmónia folyamatosan váltják egymást.


Ha problémánk van, azonnal a másik elé állunk és tisztelettel egymás iránt megbeszéljük. Haraggal nem szoktunk lefeküdni.


Néha esténként lehúzunk 1-2 kör pálinkát, ha úgy van kedvünk.


Hagyunk a másiknak teret a hobbijához, kapcsolatainak ápolásához.


Barátok, haverok, szeretők, szerelmesek és lakótársak vagyunk.


A vita ritka, de előfordul.


Ami fontos, hogy minőségi együtt töltött időnk legyen egymással.


A legfontosabb, hogy az önismereti tanulás és fejlődés hozott bennünket közelebb és közelebb egymáshoz. Mert voltak kritikus időszakaink bőven :).

2018. jan. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó és harmónikus az együttélés. Nagy, megoldatlan problémáink nincsenek, ami felmerül, azt hatékonyan, rutinosan, idegesség nélkül kezeljük. Sosem veszekszünk, nincs féltékenység, mindent megbeszélünk. Magát a kapcsolatot kézben tartjuk, rendszeresen beszélünk róla, úgy alakítjuk, hogy jó legyen. Nyilván nem tökéletes minden, de jó úton haladunk és mindketten úgy tartjuk, hogy ez hosszú távon is fenntartható.
2018. jan. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem hiányzik semmi, harmonikus a kapcsolatunk, egyikünk sem nyomja el a másikat, ugyanúgy vannak csajos napok, mint pasis. Viták meg elő-előfordulnak, de ez természetes, a vita a kulturált közösségek érvekkel alátámasztott szócsatája. Nem keverendô össze a veszekedéssel. Nem sokára két lány lesz legfontosabb számomra, mondjuk egyszerre várom is és izgulok is, már csak ez hiányzik az életünkből. Igaz az együttlétek száma is csökkenőben van, bár nem az én oldalamról,de megértem,majd a terhesség után csak változni fog. Összeségében boldogok vagyunk, senkiért és semmiért nem dobnám el ezt az életet.
2018. jan. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3 hónapos kismama vagyok, 3 éve vagyunk együtt. Csak azt tudom mondani, hogy tökéletes minden :) mostanra a piszlicsáré viták is elmúltak, összecsiszolódtunk. Egyáltalán nem unalmas, mindig eljárunk mindenfelé, de otthon is jól elvagyunk egy film vagy sorozat közben, vagy közös főzés vagy ugye most a babatervezgetéssel :) szexuális életünk se laposodott el, sőt, a kezdetekhez képest jobban megnyíltunk egymásnak. Mindent meg tudunk beszélni.
2018. jan. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sokat beszélgetünk, sokat nevetünk.


Esténként szeretkezünk, filmet nézünk egy sör mellett.

Ha a másik a maga világában szeretne lenni (írás, gamerkedés, olvasás) hagyjuk, nem szólunk egymás dolgaiba.


Vitáink ritkán vannak, az is kis apróság :D

2018. jan. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én az első párommal 8 hónap után költöztem össze,családi okok miatt.

Akkor voltam 19,ő 21. 20 hónapja élünk együtt. Néha van pár vita, de alapjába véve jól megvagyunk. Egyszerre vagyunk barátok,lakótársak,testvérek,szerelmesek :D mindent megkapunk egymástól, mindent megtaláltunk egymásban, ami bennem nincs meg, az benne megvan, és fordítva. Nem hiányzik egyikünknek se semmi.

2018. jan. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi 8 éve vagyunk együtt, 7 éve együtt élünk, és együtt neveljük a 12 éves kutyusomat:) Nem hiányzik semmi, boldogok vagyunk, viták sincsenek, egyszerűen nincs min vitatkozni. Ha gond merül fel, pl pénzügyi, vagy más egyéb, egyszerűen megbeszéljük. Veszekedéssel semmi nem oldódik meg.

Hétköznap munka után vacsizunk, beszélgetünk, sorozatot nézünk, közös zuhany, aztán irány az ágy:) Hétvégenként ha van kedvünk, elmegyünk csavarogni kettesben vagy baráti körrel, ha nem akkor csak pihengetünk itthon. Játszunk, sorozatot nézünk, vagy olvasunk, hobbival foglalkozunk és néha csinálunk külön-külön is programokat. Mi amúgy nem vállalunk gyereket később sem.

2018. febr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!