Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy reagálnád le, ha a Párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnád le, ha a Párod 6 év együttélés után baromságot csinálni, amiből rendőrségi ügy lesz?

Figyelt kérdés

Ismerősékkel történt a dolog:

6 éve vannak együtt, van egy gyerek, tervben van az esküvő. A csávót kirúgják karácsony előtt a munakelyéről, lelkileg taccsra kerül, majd közvetlenül karácsony előtt egy parkolási vitát ököllel rendez le, majd a kiérkező rendőröket is mocskolja. Az ügyész letöltendőt kér, a nő GYES-en van, és ott a hitel is.


Eddig soha semmi gond nem volt a pasival, kb mintapár voltak.


Ebben az esetben a nő ott akarja hagyni és vinni a gyereket. De biztos jó ez? 6 év példás együttélés után egy nagyobb kilengés miatt? Nem kéne mindenáron kitartani az mellett akit szeretek, ráadásul ha van közös gyerekünk?



2018. febr. 8. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Megértem, ha a nő nem akar olyan emberrel gyereket vállalni, aki erőszakkal rendezi el a nézeteltéréseket. 6 év sok, de egy élet mégtöbb egy erőszakos ember mellett.
2018. febr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
De, ki kéne tartania. Kérdés az, hogy tényleg mennyire voltak ők igazából "mintapár", és mennyire is volt példás az az együttélés. Mert az hogy egy külső szemlélő mit lát egy dolog. Lehet, hogy már nem volt ez olyan jó kapcsolat, es ez a végső löket volt.
2018. febr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
A kapcsolat a 6 év alatt tényleg jó volt. Az eset kirívó, mert minden össze jött, kicsit össze omlott azért történt, nem szokás mindent felrúgni. Kifelé mit mutattak, azért kérdés, a 4 fal között mi zajlott.
2018. febr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Biztosan nem hagynám ott a szar kellôs közepén a férjem. De hozzá kell tennem, nem is hagynám, hogy ennyire kiakadjon, hiszen ismerem őt és látom, ha valami nyomasztja. Szerintem ha egy férfi ennyire kiakad, miközben van párja, ott a nő is hibás.
2018. febr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyilván egyszeri eset, de megkérdezném, hogy lehet olyan hülye, hogy azt hitte, verekdéssel bármit is elérhet.


Amúgy kitartanék mellette, nyilván ha hat év alatt nem is becsmérelt engem sem a gyereket, akkor ez a stressz miatt volt nála.

2018. febr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A nő egyáltalán nem szereti, ha emiatt elhagyja.


Az én férjem is keveredett rendőrségi dologba kb 2 éve, be is csukták pár órára ahogy a támadót is, bár ő volt az áldozat. A másik fél volt a támadó, össze vissza hazudozott, és sajnos előnye is volt, mert csak neki voltak ott ismerősei (alkalmazottak), ahol a dolog történt, és őt támogatták a nyomorékok. Marha hiteles tanúk, gondolom féltették a munkájukat. Na mindegy.

Én viszont ismerem a férjem és NEKI hiszek, plusz csak rajta volt sérülés, de anélkül is neki hinnék.

Ha ő kezdeményezett volna mert begurult, akkor sem akarnám elhagyni ezért. Mérges lennék, de megbocsátanék. Sosem akarnám elhagyni ilyen miatt. Az ember követhet el hibákat.


A pasinak igencsak dühkezelési problémái vannak, viszont a nő elég szemét. Ha szeretné, kitartana mellette. Amúgy szerintem a sérülés mértékétől is függ, hogy letöltendőt kap, bár büntetlen előélettel inkább felfüggesztettet fog kapni, esetleg még pénzbírságot.

2018. febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elég alaposan lerendezhette a vitát, ha egyből letöltendőt kért rá az ügyész. Valószínűleg hivatalos személy elleni erőszakkal is vádolják halmazatban a testi sértéssel vagy garázdasággal. Ettől függetlenül ronda dolog lenne, ha az, aki állítólag szereti, pont most hagyná cserben. Szerintem, ha valaki igazán szereti a másikat, fel sem merül benne, hogy a bajban elhagyja.
2018. febr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem volt rá jellemző az ilyen jellegű probléma megoldás, akkor beszélgetnék vele, hogy mivan vele? Mi történt vele, amiért ekkorát fordult az élete? Biztosan lenne oka rá, ha a párom ilyet tenne.

Mivel ismerem és tudom, hogy nem az a balhés fajta, ezért törekednénk a megoldásra, EGYÜTT. Persze dühös lennék rá, mivel iszonyat nehéz helyzetbe hozna minket a hülyeségével, de nem hagynám el.

Mindenáron nem kell kitartani a másik mellett. Más lenne a helyzet, ha rabolt, vagy ölt volna, de azért mert talán csak nem olyan passzban volt, amikor a vita kerekedett és nem úgy reagált, mint ahogy kellett volna, nem hagynám el. Attól nem lesz jobb a családunknak és igen. Ha már van egy közös gyerekünk, akkor szem előtt kell tartani a család érdekeit is.

2018. febr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!